Vážení zákazníci, všechny naše prodejny zůstávají otevřené. více informací

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Milovice

Otevírací doba

Po - Ne: 8:00 - 19:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Italská 700
28924 Milovice

Kontakt

E-mail: milovice@superzoo.cz
Tel.: 313 033 193

Vzkaz z prodejny

 Veronika Carvová  - manažerka prodejny

Veronika Carvová - manažerka prodejny

“ Uvažujete o koupi zvířecího mazlíčka? Na našich prodejnách máme velký výběr živých zvířat.  Najdete zde drobné savce, terarijní zvířata, ptáky a mnoho druhů rybiček. Náš odborný personál Vám doporučí vhodné zvíře a poradí s jeho chovem. Pomůžeme Vám i s výběrem vybavení a krmiva potřebným k chovu zvířete. Na prodejně najdete také široký sortiment krmiva a pamlsků pro psy a kočky. Vybírat můžete i z velkého množství hraček, pelíšků, vodítek a misek. Těšíme se na Vás v naší prodejně. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Prodejna se nachází v nákupním parku vedle Tesca
  • Autobusem Nejbližší zastávka je Milovice - radnice, odtud zhruba deset minut pěší chůze směrem k železniční trati, před tratí je Tesco a nákupní park, ve kterém se nachází i naše prodejna
  • Vlakem Železniční zastávka Milovice, odtud pět minut směrem k Tescu, kde se v nákupním parku nachází i naše prodejna

Nedaleko Mladé Boleslavi leží Milovice a v nich najdete oblíbenou prodejnu chovatelských potřeb SUPER ZOO. Prodejna se nachází poblíž Tesca v ulici Italská. Poznáte nás snadno. Už z dálky uvidíte vlát naši žlutou vlajku. Zaparkovat můžete hned před prodejnou na velkém parkovišti. To se hodí, pokud se chystáte na větší nákup. Ale teď už jdeme dovnitř. Tam najdete spousty živých zvířátek - králíčky, křečky, rybičky, potkany, andulky nebo třeba chameleona. Regály nám doslova přetékají sortimentem. Až uvidíte nabídku kvalitních psích granulí, pochopíte. Ale nezapomínáme ani na kočky. Zakoupíte tu vše od kočičích toalet až po oblíbené kočičí hračky. Na prodejně Vám se vším ochotně poradí náš usměvavý tým kolegů. Tak se přijďte podívat.

 

Další prodejny v blízkosti

Soutěž Foresto