Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Milovice

Otevírací doba

Po - Ne: 8:00 - 19:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Hlodavci
Ptactvo
Akvaristika
Terarijní zvířata

Adresa

Italská 700
28924 Milovice

Kontakt

E-mail: milovice@superzoo.cz
Tel.: 313 033 193

Vzkaz z prodejny

 Veronika Carvová  - manažerka prodejny

Veronika Carvová - manažerka prodejny

“ Uvažujete o koupi nového mazlíčka a zároveň také člena rodiny? V našich prodejnách naleznete široký výběr jak hlodavců, terarijních zvířat, ale také ptáků a v neposlední řadě rybiček. Veškeré vybavení a potřebné věci Vám pomůže vybrat náš odborný personál, který Vám také velmi rád poradí i s chovem. Jistě Vám ale také s radostí poradí v oblasti psů či koček. I pro tyto zvířata máme v nabídce široký sortiment. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Prodejna se nachází v nákupním parku vedle Tesca
  • Autobusem Nejbližší zastávka je Milovice - radnice, odtud zhruba deset minut pěší chůze směrem k železniční trati, před tratí je Tesco a nákupní park, ve kterém se nachází i naše prodejna
  • Vlakem Železniční zastávka Milovice, odtud pět minut směrem k Tescu, kde se v nákupním parku nachází i naše prodejna

Nedaleko Mladé Boleslavi leží Milovice a v nich najdete oblíbenou prodejnu chovatelských potřeb SUPER ZOO. Prodejna se nachází poblíž Tesca v ulici Italská. Poznáte nás snadno. Už z dálky uvidíte vlát naši žlutou vlajku. Zaparkovat můžete hned před prodejnou na velkém parkovišti. To se hodí, pokud se chystáte na větší nákup. Ale teď už jdeme dovnitř. Tam najdete spousty živých zvířátek - králíčky, křečky, rybičky, potkany, andulky nebo třeba chameleona. Regály nám doslova přetékají sortimentem. Až uvidíte nabídku kvalitních psích granulí, pochopíte. Ale nezapomínáme ani na kočky. Zakoupíte tu vše od kočičích toalet až po oblíbené kočičí hračky. Na prodejně Vám se vším ochotně poradí náš usměvavý tým kolegů. Tak se přijďte podívat.

 

Další prodejny v blízkosti

Vánoce pro vaše mazlíčky