💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Prodejny / Písek

Písek

 

 

 

 

Otevírací doba

Po - Ne 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Gravírování známek

ne

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Hradišťská 2690
397 01 Písek

Kontakt

E-mail: pisek@superzoo.cz
Tel.: 383 133 425

Vzkaz z prodejny

 Sandra Kršová  - manažerka prodejny

Sandra Kršová - manažerka prodejny

“ Užijte si bezstarostný nástup léta! Využijte naše slevové akce a speciální letní nabídky a vybavte se na vaše společná dobrodružství. Ať už se chystáte někam do divočiny či jen trávit horké dny na zahradě, nezapomeňte pořídit vhodná antiparazitika, ať je váš mazlíček v bezpečí. S výběrem vám rádi pomůžeme na této prodejně! ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

SUPER ZOO se nachází v novém nákupním centru Galerie Písek v ulici Hradišťská 2690.

  • Autem Ze směru od Prahy se držet směr České Budějovice, na výpadovce hned za McDonald´s vyjet ze silnice, držte se po hlavní, u první křižovatky odbočit do levé strany a hned po levé straně uvidíte Galerii Písek. Obchod SUPER ZOO je po levé straně na konci. Ze směru od Českých Budějovic se držet směr Praha, na výpadovce vyjeďte k čerpací stanici Shell, z kruhového objezdu vyjeďte 1. výjezdem a hned po pravé straně je Galerie Písek.
  • Autobusem č. linky: 1,2,3,4,5,6,11,22,23,55,66- Zastávka Hradišťská, poté 150m pěšky okolo KFC

V Nákupní galerii Písek najdete velkou prodejnu chovatelských potřeb Super zoo. Zastavte se společně se svým pejskem, který bude z naší nabídky určitě nadšený. Najde tu totiž pořádný výběr kvalitních psích krmiv, konzerv i pamlsků. Ale nejen pejskaři si u nás přijdou na své. Vyberou si tu začínající i pokročilí akvaristé. Pro chov rybiček tu najdete například akvarijní sety, dekorace do akvárií nebo osvětlení. Prodejna je také plná zvířátek. Můžete se na ně přijít podívat a třeba si některé z nich zamilujete a odnesete domů. Zaparkujete přímo před prodejnou, což se hodí, pokud si chcete do auta odnést něco velkého a těžkého. Nakupování u nás je prostě pohoda.

Další prodejny v blízkosti