🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Praha Černý Most

Praha Černý Most

 

 

 

 

Otevírací doba

Po-Ne 9.00 - 20.00

 

Výdejní místo pro e-shop

ano

Gravírování známek

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Skorkovská 2457
198 00 Praha

Kontakt

E-mail: praha-cm@superzoo.cz
Tel.: 281 911 977, salon: 705 849 601

Vzkaz z prodejny

 Monika Poláková  - manažerka prodejny

Monika Poláková - manažerka prodejny

“ Jste s mazlíčkem připraveni na moře zábavy? Využijte naši speciální letní nabídku a zastavte se pro výbavu na všechna vaše dobrodružství. Najdete u nás chladící hračky, chladící podložky, hračky do vody, misky na cesty a další produkty, které mazlíčkovi zpříjemní horké dny. Navíc jsme dlouhodobě zlevnili krmiva pro kočky a psy až o 40 %, tak neváhejte a přijďte si udělat zásoby! ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Z Pražského okruhu směr centrum po Chlumecké, před KFC vpravo; z centra směr na D11 po Chlumecké, vpravo směr ČM a Kyje, doleva po Ocelkově, za světelnou křižovatkou doprava
  • Autobusem Autobusy č. 181, 202, 220, 221, 223, 240, 250, 261, 273, 296, 303, 304, 344, 346, 353, 354, 367, 379, 398, 512, H1, B nebo regionální bus na autobusové nádraží
  • Metrem Konečná stanice trasy B - "Černý Most"

Nové značky krmiva pro psy a kočky na naší prodejně

Acana  N&DOrijen  Eukanuba VeterinaryTaste of the Wild

Hledáte největší prodejnu s chovatelskými potřebami v Praze na Černém Mostě? Pak jste ve zverimexu Super zoo správně. Máme tu všechno, co vaši mazlíčci potřebují. Klece a přepravky, voliéry pro ptáky a papoušky, hračky pro psy, granule pro kočky i techniku do akvárií. A to zdaleka není všechno. Navštivte naši prodejnu a přesvědčte se na vlastní oči. S výběrem chovatelských potřeb vám pomohou naši specialisté, a jako sladká tečka na závěr na vás čekají v zadní části expozice se zvířátky.

Pražská prodejna Super zoo na vás čeká na Černém Mostě hned mezi Makrem a KFC.

Další prodejny v blízkosti