🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Praha Zličín Homepark

Praha Zličín Homepark

 

 

 

 

Otevírací doba

Po - Ne 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Gravírování známek

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Skandinávská 141/5
155 00 Praha

Kontakt

E-mail: zlicin@superzoo.cz
Tel.: 245 010 099

Vzkaz z prodejny

 Iveta Hamrouni  - manažerka prodejny

Iveta Hamrouni - manažerka prodejny

“ Užijte si bezstarostný nástup léta! Využijte naše slevové akce a speciální letní nabídky a vybavte se na vaše společná dobrodružství. Ať už se chystáte někam do divočiny či jen trávit horké dny na zahradě, nezapomeňte pořídit vhodná antiparazitika, ať je váš mazlíček v bezpečí. S výběrem vám rádi pomůžeme na této prodejně! ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Po Rozvadovské spojce sjezd Nákupní centrum HOMEPARK Zličín. Prodejna se nachází naproti kavárně Starbucks, vedle obchodního domu IKEA.
  • Autobusem Městská hromadná doprava autobus č.180, zastávka Obchodní centrum Zličín

Nové značky krmiva pro psy a kočky na naší prodejně

Acana  N&DOrijen  Eukanuba VeterinaryTaste of the Wild

Už jste se zastavili v největší Super zoo prodejně v Praze na Zličíně? Najdete ji hned vedle IKEA. Nakrmíme vaše pejsky kvalitními granulemi a pamlsky, u koček si šplhnete pohodlnými škrábadly a odpočívadly, a milovníci teraristiky si vyberou ideální terárium pro svého mazlíčka. Kromě toho si nakupování užijete i vy.

Hned u vchodu na vás čeká propracovaný výběh s morčaty a zakrslými králíky a voliéra s oblíbenými papoušky Ara. V expozici Sonorské pouště si prohlédnete plazy, a svět teraristiky REPTI PLANET vám nabídne parádní podívanou s ještěrkami, hady a žábami.

Od běhání mezi regály si odpočinete v chill out zóně, kterou najdete v zadní části prodejny. Relaxovat budete za zvuku podmořských hlubin a při pohledu na ladné pohyby rejnoků a medúz.

Nezapomínáme ani na zvířátka v útulcích a informace pro vás. U útulkového stromu najdete všechno, co potřebujete vědět o charitativních sbírkách pro zvířecí útulky. Nechybí ani moderní infokiosky. Na nich si jednoduše vyberete chovatelské potřeby, které jste v prodejně nenašli a doma vám schází. Nechte si je dovézt až ke dveřím nebo na naši prodejnu.

Poznejte novou generaci prodejen Super zoo.

Další prodejny v blízkosti