🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Prostějov

Prostějov

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Konečná 4563
79601 Prostějov

Kontakt

E-mail: prostejov@superzoo.cz
Tel.: 587407355

Vzkaz z prodejny

 Ing. Jakub Metelka - manažer prodejny

Ing. Jakub Metelka - manažer prodejny

“ Vánoce nám klepou na dveře, a tak nesmíme zapomenout ani na naše mazlíčky. Zastavte se u nás na prodejně, kde najdete vše co si váš zvířecí kamarád může jen přát. Když si nebudete vědět rady, jsme tu pro vás stále my a společně něco vymyslíme. Jako každý rok, tak i letos, pořádáme na naší prodejně dobročinnou sbírku Vánoční stromeček plný přání pro zvířátka, která ve svém životě neměla tolik štěstí. Budeme rádi, když společně s námi uděláte zvířátkům radost koupí dárku, který opravdu potřebují. Letos vybíráme dárky pro útulek: Liga na ochranu zvířat ČR – místní organizace Olomouc. Každý váš dar vykouzlí úsměv nejenom nám, ale hlavně těm, kteří pomoc opravdu potřebují. Těšíme se na vás. Krásné Vánoce a šťastný Nový rok přeje tým Super zoo Prostějov.  ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

 • Autem
  Ze směru Olomouc – po dálnici sjezd Prostějov sever, na kruhovém objezdu třetí výjezd a již naproti sobě vidíte naše žluto-červené logo. Prodejnu OBI máte po levé ruce.
  Ze směru Tovačov, Dub nad Moravou – v Prostějově nájezd na nezpoplatněný úsek dálnice směr Olomouc, po cca 600m první sjezd na Prostějov sever, po příjezdu na kruhový objezd třetí výjezd a již naproti sobě vidíte naše žluto-červené logo. Prodejnu OBI máte po levé ruce.
  Z města – směr Olomouc, na kruhovém objezdu u benzinové stanice OMV druhý výjezd, po příjezdu na druhý kruhový objezd první výjezd a již naproti sobě vidíte naše žluto-červené logo. Prodejnu OBI máte po levé ruce.

 • Autobusem 
  MHD před vlakovým nádražím – autobus TESCO č.15 zdarma. Od TESCA pěšky cca 5min. směrem zpět – nákupní park naproti.
  MHD č.16 a 32 na zastávku Arkáda. Při pohledu po směru jízdy je již vidět prodejna OBI, u které najdete i naši prodejnu

Každý den je hned veselejší, když ho strávíte mezi zvířátky. Přijďte se na nás podívat do Super zoo v Prostějově, tady jich máme spoustu. Nechybí u nás potkani, myšky, králíčci, papoušci, rybičky nebo terarijní zvířata. U jejich ubikací dokážete vydržet hodnou chvíli jen pozorováním. Vybrat si u nás ale můžete nejen svého mazlíčka, ale především výbavu. Nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb od kvalitních granulí pro psy až po žárovky do terárií. Náladu Vám zlepší a se vším poradí náš vyškolený personál. Tak se přijďte podívat.

Další prodejny v blízkosti