Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Prostějov

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Hlodavci
Ptactvo
Akvaristika
Terarijní zvířata

Adresa

Konečná 4563
79601 Prostějov

Kontakt

E-mail: prostejov@superzoo.cz
Tel.: 587407355

Vzkaz z prodejny

 Ing. Jakub Metelka - manažer prodejny

Ing. Jakub Metelka - manažer prodejny

“ Jsme tu pro Vás už 2 roky, nebudeme dělat skoky. Spoustu nových akcí máme, vše Vám pěkně nachystáme. K tomu kdo si neví rady, neotočíme se zády. Rádi se vším poradíme a vše potřebné připravíme. Plno dobrot u nás najdou … nejrůznější mazlíčci. Tak, ať už k nám honem přijdou … pejsci, plazi, kočičky. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

 • Autem
  Ze směru Olomouc – po dálnici sjezd Prostějov sever, na kruhovém objezdu třetí výjezd a již naproti sobě vidíte naše žluto-červené logo. Prodejnu OBI máte po levé ruce.
  Ze směru Tovačov, Dub nad Moravou – v Prostějově nájezd na nezpoplatněný úsek dálnice směr Olomouc, po cca 600m první sjezd na Prostějov sever, po příjezdu na kruhový objezd třetí výjezd a již naproti sobě vidíte naše žluto-červené logo. Prodejnu OBI máte po levé ruce.
  Z města – směr Olomouc, na kruhovém objezdu u benzinové stanice OMV druhý výjezd, po příjezdu na druhý kruhový objezd první výjezd a již naproti sobě vidíte naše žluto-červené logo. Prodejnu OBI máte po levé ruce.

 • Autobusem 
  MHD před vlakovým nádražím – autobus TESCO č.15 zdarma. Od TESCA pěšky cca 5min. směrem zpět – nákupní park naproti.
  MHD č.16 a 32 na zastávku Arkáda. Při pohledu po směru jízdy je již vidět prodejna OBI, u které najdete i naši prodejnu

 

Každý den je hned veselejší, když ho strávíte mezi zvířátky. Proto se vydejte do zverimexu SUPER ZOO v Prostějově. My máme zvířátek habaděj. Nechybí u nás potkani, myšky, králíčci, myši, papoušci, rybičky nebo terarijní zvířata. U jejich ubikací dokážete vydržet hned několik minut jen pozorováním. Nakoupit u nás ale můžete nejen nové mazlíčky, ale především výbavu. Nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb od kvalitních granulí pro psy až po žárovky do terárií. Náladu Vám zlepší a se vším poradí náš vyškolený personál. Tak se přijďte podívat.

 

Další prodejny v blízkosti