🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / AniDef - útulek Žim pro opuštěné pejsky Teplic a okolí

AniDef - útulek Žim pro opuštěné pejsky Teplic a okolí

AniDef je soukromým zařízením poskytujícím péči opuštěným, týraným nebo nalezeným psům z Teplicka a okolí. Útulek je v otevírací dny (st, čt, so, ne) otevřen všem návštěvníkům, dobrovolníkům a zájemcům o venčení. Přestože byl útulek původně určen pouze pro psy, starají se tu také o kočičky. Nejde stát opodál, když zvířátka trpí.

Chcete zvířátkům pomoci?

Útulek Žim uvítá od dárců kvalitní konzervy, granule, hygienické a čistící prostředky, obojky, postroje a vodítka. Je tedy zřejmé, co si útulek v naší sbírce vybere. Navíc zde právě probíhá rekonstrukce a jistě ocení každou pomoc. Můžete také nabídnout dočasnou péči starých, nemocných psů nebo štěňátek, aby mohla na svůj domov čekat v příjemném a rodinném prostředí. Spoustě zvířat pobyt v útulcích nevyhovuje a může se to podepsat na jejich zdravotním i psychickém stavu. Pomozte!>

Chod útulku zajišťuje tým dobrovolníků. Více info a kontaktní informace na fcb stránce https://www.facebook.com/utulekzim/

Útulek můžete podpořit v naší online sbírce, která odstartovala 1.12.2017. Více informací o akci se dozvíte na této stránce.

Jak na útulek přispět?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku (viz. obrázek), kterou chcete útulku přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme!
  5. Útulek si za nastřádané peníze sám vybere, co potřebuje nejvíce