🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / 67 118 Kč v chovatelských potřebách pro útulek Psí záležitosti

67 118 Kč v chovatelských potřebách pro útulek Psí záležitosti

Poslední kolo online sbírky pořádané ve spolupráci s nadačním fondem NEJEN SRDCEM v roce 2017 bylo neskutečně bohaté. Podařilo se nám vybrat přes 67 tisíc, což je náš nový rekord! Nikdy předtím jsme v online sbírce tolik nevybrali. Parádní konec roku.

Jsme zverimex, který pomáhá

Od začátku roku, kdy jsme sbírku spustili, jsme již udělali radost hned několika útulkům. A to my všichni společně. Každý náš zákazník může přihodit libovolnou částku k objednávce jako podporu pro útulek. Každý takový příspěvek vynásobíme dvěma. Z 10 Kč tak mávnutím kouzelného proutku uděláme 20 Kč. Velké díky patří také nadačnímu fondu NEJEN SRDCEM, který vždy najde to pravé místo, kde potřebují naši pomoc.

Zjistěte více o naší online sbírce pro útulky >> 

Sbírka se rozdělila

Výsledek sbírky potěšil i překvapil nejen nás, ale také provozovatele útulku Psí záležitosti. Protože byl výsledek opravdu vysoký, rozhodli se podělit o část sbírky s dalším útulkem - Šance pro jejich život, kterým daroval parádních 17 tisíc korun.

Chovatelské potřeby v hodnotě 50 000 Kč jsme odvezli do Staré Hutě u Dobříše, kde sídlí útulek Psí záležitosti. S námi jela také Monika Timková, herečka, která sbírku podpořila. A rozhodla se Vám celé předání ukázat. Podívejte se na fotografie a video.

Sbírka pokračuje také v roce 2018

První kolo roku 2018 touto dobou již dokonce skončilo a právě teď pomáháme útulku BEST FRIENDS. Chcete vědět více o útulku, který podporujeme? Není problém, stačí si přečíst si tento článek. Pomozte a přihoďte něco ke své objednávce. Každá koruna se počítá! Děkujeme, že pomáháte!