🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Azyl Lucky

Azyl Lucky

 

Předání sbírky Azyl Lucky

Léto bylo sice plné užívání si vodních radovánek a cestování, nezapomněli jsme však ani na zvířátka v nouzi, která potřebují podporu celoročně. Proto na e-shopu Super zoo v červnu a červenci proběhla sbírka na pomoc Azylu Lucky.

Azyl Lucky provozuje paní Jana Zárubová se svým manželem a společně zachraňují kočky v nouzi více než 40 let. V současné době se starají o 60 koček, několik pejsků, ježky a morčátka. Každá kočička má jméno, často odvozené od místa, kde byla nalezena. Najdete mezi nimi životem zkoušené seniorky, ale také i docela maličká koťátka. A všichni bydlí společně s jejich zachránci u nich doma v rodinném domku v Černivi.

I když se ale mají zvířátka v Azylu Lucky dobře a k dispozici mají opravdu krásné venkovní výběhy, manželé Zárubovi by rádi zvířatům dopřáli více prostoru ve veřejně přístupném útulku, kde by se o ně staralo i více dobrovolníků a zvýšili také jejich šanci na nalezení nových domovů. Na jeho vybudování ale potřebují finance. Jsme tedy moc rádi, že jsme se do Černivi mohli s Anetou Parris ze Staň se srdcařem díky štědrosti zákazníků Super zoo vypravit s šekem na neuvěřitelných 111 126 Kč!

Věříme, že tento příspěvek na krmiva a chovatelské potřeby udělal velkou radost nejen manželům Zárubovým, ale hlavně obyvatelům a obyvatelkám jejich azylu. Díky vaší pomoci totiž budou teď nějaký čas v dostatku a ušetří potřebné prostředky na vybudování nového útočiště! Ještě jednou děkujeme!

O sbírce

Pomáháme hlavně nemocným a zraněným kočkám a kočkám v nouzi. Jsme útulek soukromý, což znamená, že nás město finančně nepodporuje. Peníze na veterinární péči a provoz získáváme z aukcí, Bleších trhů a jarmarků. A samozřejmě od lidí, kteří nám fandí a osud kočiček jim není lhostejný. Útulek je u domu zakladatelky paní Jany Zárubové, proto se snažíme vybudovat nový útulek v obci Libochovice. Je téměř hotový, chybí jen zasíťování a úprava venkovních prostor. Téměř vše děláme sami s rodinnými příslušníky, firmu bychom nezaplatili. Oceníme každou korunu, v případě zájmu můžete posílat jakýkoliv příspěvek na transparentní účet: 4049930389/0800.

Momentálně je ve spolku včetně depozit okolo 70 koček. Depozita máme momentálně dvě. Samozřejmě pomáháme i s kastracemi bezprizorních koček v okolí. Když to jde, vracíme je do původní lokality. Když ne, hledáme jim nový domov.

Děkujeme za jakoukoliv pomoc!

 

Jak můžete přispět na útulek Azyl Lucky?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Fotografie z projektu Azyl Lucky