❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Pomoc útulkům / Azyl Skřivany - útulek pro pejsky a kočičky

Azyl Skřivany - útulek pro pejsky a kočičky

Azyl Skřivany je soukromé zařízení, jehož srdcem a hybnou silou je paní Kateřina Schilteová, která se již opravdu dlouhou řadu let stará o pejsky a kočičky v nouzi.

Jak se svěřenci v azylu mají?

Všichni zvířecí obyvatelé jsou ubytováni v domácím prostředí – buď žijí přímo s majitelkou v domě, nebo si užívají svých vlastních „pokojíčků“ v přístavbě, kde jsou gauče, křesla, pelíšky. Všude je vždy perfektně čisto a naklizeno. Venkovní kotec najdete v Azylu jeden, dlouhodobě neobývaný. Azyl je podporován drobnou částkou od obce Skřivany, zbytek nákladů na krmení, veterinární péči, léky apod. jsou hrazeny paní Schilteovou a z darů laskavých lidí.

V Azylu jsou nyní převážně starší a nemocní pejsci nebo pejsci s pošramocenou psychikou, pro které se Azyl stal trvalým domovem. Paní Schilteová zná každého z nich, zná jejich povahu a ví, co který pejsek (i kočička) potřebuje. Dává jim domov, lásku, pohlazení a i pohybu si všichni na prostorné zahradě užijí dost.

Více informací a kontakty najdete na webové stránce azylu.

Co Azyl potřebuje? /Jak můžete pomoci?

  • Finančním příspěvkem na mnohdy náročnou veterinární péči – léky na cukrovku, Cushing syndrom, onemocnění srdce, kastrace/operace atd.  Číslo účtu: 103 406 396/0300
  • Krmení – vzhledem k osazenstvu preferuje Azyl krmení prémiovými granulemi pro seniory, své upotřebení najdou samozřejmě i kvalitní masové konzervy či salámy pro psy a kočky, stelivo pro kočky, antiparazitika, odčervovací prostředky atd.

Útulek můžete podpořit v naší online sbírce, která odstartovala 16. 5. 2018. Více informací o akci se dozvíte na této stránce.

Jak na útulek přispět?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku (viz. obrázek), kterou chcete útulku přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme!
  5. Útulek si za nastřádané peníze sám vybere, co potřebuje nejvíce