❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Azylová farma Jarikhanda

Azylová farma Jarikhanda

Nejen domácí mazlíčci, ale také farmářská zvířata se mohou ocitnout opuštěná bez milujících pánů a domova. Farma Jarikhanda je jedním z prvních azylů pro hospodářská zvířata v České republice a my jsme se ji rozhodli podpořit v naší měsíční online sbírce, kde naši zákazníci v rámci svých eshopových objednávek darovali krásných 20 005 Kč. A my jsme tuto částku ještě zdvojnásobili!  

Azylová farma Jarikhanda se nachází v Březůvkách u Zlína. V krásném a klidném prostředí tam žijí nejen krávy, prasata či kozy, ale také koně, slepice, ovce, kočky a psi. Tato zvířátka zde dostávají veškerou péči a nemusí se bát, že by se jim něco stalo. Na farmě se totiž nekonzumují ani nevytvářejí žádné živočišné produkty. Lidé a zvířata zde žijí v harmonii a vzájemné lásce.  

Mezi obyvateli farmy najdeme zvířata zachráněná z chovů na maso, ale také nepovedené domácí mazlíčky. Například prasátko Hanz původně žilo v bytě v 5.patře bez výtahu, jelikož si jeho původní majitelé mysleli, že takové zvířátko nepotřebuje být venčeno. Když ale zjistili, že i prase domácí potřebuje vykonávat potřebu venku a občas se proběhnout, Hanze se rychle zbavili. Teď žije společně s prasátky Arnoštem a Piggynou a užívá si života na farmě. Péče o prasátka a ostatní zvířata však něco stojí, a proto jsme se rozhodli Jarikhandě alespoň trochu pomoci. 

Díky štědrosti nakupujících na našem e-shopu jsme do Březůvek přivezli symbolický šek na 40 010 Kč, za něž si mohli zástupci azylové farmy pro své svěřence pořídit chovatelské potřeby. Z naší nabídky si vybrali především krmivo pro psy, jichž mají ve své péči hned několik. Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat všem, kdo se do naší sbírky zapojili a přispěli i tou nejmenší částkou. Jste skvělí! 

O sbírce

Azylová farma Jarikhanda je jedním z prvních azylů pro „hospodářská“ zvířata u nás. V Březůvkách u Zlína našly svůj domov nejen krávy, ale i koně, prasata, ovce, kozy, slepičky, kočky i psi. A další přibývají. Provozovat takový azyl není žádná legrace a záchrana dalších zvířat už závisí hlavně na dobrovolnících a dárcích. Ceníme si i té sebemenší pomoci, protože nás krůček po krůčku přibližuje ke světu, ve kterém chceme žít. Většina našich obyvatel pochází z chovů, kde byli zneužíváni (nebo měli být zneužiti) pro produkci mléka, vajec nebo masa. U nás všichni prožijí svůj život bez toho, abychom je okrádali. Mléko necháváme mláďatům a vejce slepičkám. Případné přebytky dělíme mezi ostatní zvířata. Naším cílem je prožít život tak, abychom zanechali co nejmenší možnou stopu na naší planetě. Ze všech sil se snažíme žít lokálně a bezodpadově. Tuto filosofii aplikujeme i na naše benefiční předměty. Součástí azylu je i permakulturní farma, o jejíž plody se dělíme i s našimi svěřenci.

Počet našich svěřenců stále roste a právě díky Vašim příspěvkům můžeme pomáhat dalším. Každé pomoci si velice ceníme a díky transparentnímu účtu vždy přesně víte, kam peníze šly. Pokud byste nám chtěli pomoci, můžete zaslat libovolný finanční příspěvek na číslo účtu: 2001252057 / 2010. Děkujeme!

Více o nás: https://azylovafarma.cz/#onas

Jak můžete přispět na Azylovou farmu Jarikhanda ?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Azylová farma Jarikhanda