🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

🚚 Týden dopravy ZDARMAZbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci. 🚚

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Dej pac! z. s.

Dej pac! z. s.

Předání sbírky Azyl Dej Pac 

 

Azyl Dej Pac, domov 16 pejsků všech věkových kategorií i velikostí, se nachází v malebné vesničce Častonín asi 15 km od Pelhřimova. Právě zákazníci z Pelhřimovska ho již dobře znají, jelikož se jeho podpoře věnujeme dlouhodobě a pravidelně pořádáme vánoční sbírky na tamní prodejně. Moc nás tedy potěšilo, že se i tentokrát do sbírky zapojilo tolik zákazníku z celé České republiky!

Za 11 let své existence tým dobrovolníků v čele s paní Ivou Raisovou už pomohl více než 940 zvířatům v nouzi. I když se starají hlavně o psy, mezi jejich svěřenci najdete také kočky a hospodářská zvířata. Zvířata v azylu ubytovávají ve venkovních kotcích, některá ale mohou běhat i volně venku. Pejsci jsou navíc pravidelně každý den venčeni. Někteří z nich dokonce zvládají i běh při koloběžce nebo canicross! 

Kromě odložených mazlíčků se tým Dej Pac věnuje také odchytu toulavých psů z okolí a nikdy neodmítnou ani nezvladatelné a agresivní pejsky, které trpělivě trénují a vychovávají, aby i oni měli šanci najít milující rodinu. O všechna zvířata je v útulku velmi dobře postaráno a díky pravidelné pomoci ze sbírek mají nejen dostatek lásky, ale také krmiva a chovatelských potřeb.

Jsme opravdu velice rádi, že i tentokrát jsme mohli paní Raisové, spolu s Anetou Parris z nadačního fondu Staň se srdcařem, předat krásnou částku, kterou jsme dali dohromady společně s vámi, našimi úžasnými zákazníky. V online sbírce jste darovali neuvěřitelných 56 500 Kč a my jsme váš dar ještě zdvojnásobili! Azylu jsme tedy tentokrát předali 113 000 Kč! 


Všem vám moc děkujeme za pomoc!
Tým Super zoo

 

O sbírce

Náš původně maličký rodinný azyl pro opuštěné psy vznikl na jaře roku 2009. Zpočátku byla kapacita azylu 2-3 psi. V průběhu let jsme postupně vybudovali nové výběhy, kotce, sklady a karantény a postupně jsme navýšili kapacitu na 40 psů a cca 10 kočiček, příležitostně jsme schopni se postarat i o jiná domácí nebo exotická zvířata. Přijímáme jakékoli pejsky – všech velikostí, věkových kategorií - od štěňat po seniory, březí fenky, marody nebo agresivní potížisty.  V našem týmu je cca 5 - 10 aktivních lidiček.

Jsme registrovaný útulek na SVS Jihlava a působíme 10 let na Vysočině v okresu Pelhřimov, odchytáváme a poskytujeme azyl pro nalezence z Pelhřimova, Kamenice nad Lipou, Jarošova nad Nežárkou, Nové Cerekve a mnoha drobných obcí v okolí. Přijímáme nechtěné psy od majitelů, psy odebírané KVS z nevhodných podmínek nebo množíren, spoluorganizovali jsme likvidaci množírny v Kamenici nad Lipou včetně pořizování následné dokumentace pro soudní řízení, vypomáháme útulkům s malou kapacitou atd.

Celkovou představu o nás si můžete doplnit z informací na našich webových stránkách, Facebooku nebo nebo Vás rádi přivítáme osobně přímo u nás v Častoníně.

Fotografie z projektu Dej pac! z. s.