❗ Pozor chystáme inventuru. ❗
Doplňte své zásoby nyní a využijte 10% slevu na nákup po zadání slevového kódu INVENTURA.

❗ Pozor chystáme inventuru. ❗

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Dej pac! z. s.

Dej pac! z. s.

O sbírce

Náš původně maličký rodinný azyl pro opuštěné psy vznikl na jaře roku 2009. Zpočátku byla kapacita azylu 2-3 psi. V průběhu let jsme postupně vybudovali nové výběhy, kotce, sklady a karantény a postupně jsme navýšili kapacitu na 40 psů a cca 10 kočiček, příležitostně jsme schopni se postarat i o jiná domácí nebo exotická zvířata. Přijímáme jakékoli pejsky – všech velikostí, věkových kategorií - od štěňat po seniory, březí fenky, marody nebo agresivní potížisty.  V našem týmu je cca 5 - 10 aktivních lidiček.

Jsme registrovaný útulek na SVS Jihlava a působíme 10 let na Vysočině v okresu Pelhřimov, odchytáváme a poskytujeme azyl pro nalezence z Pelhřimova, Kamenice nad Lipou, Jarošova nad Nežárkou, Nové Cerekve a mnoha drobných obcí v okolí. Přijímáme nechtěné psy od majitelů, psy odebírané KVS z nevhodných podmínek nebo množíren, spoluorganizovali jsme likvidaci množírny v Kamenici nad Lipou včetně pořizování následné dokumentace pro soudní řízení, vypomáháme útulkům s malou kapacitou atd.

Celkovou představu o nás si můžete doplnit z informací na našich webových stránkách, Facebooku nebo nebo Vás rádi přivítáme osobně přímo u nás v Častoníně.

Fotografie z projektu Dej pac! z. s.