🎁 - 15 % na váš nákup. Slevový kód sleva15. Více informací.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Dejte nám šanci, z.s.

Dejte nám šanci, z.s.

O sbírce

Psí Hospic spolku Dejte nám šanci je ve své podobě u nás ojedinělým a unikátním projektem. Poskytuje přechodný či trvalý domov psům starým, týraným, nemocným, deprivovaným či handicapovaným, opuštěným a vyhozeným z množíren.

Všem těmto smutným psím příběhům se snažíme dopisovat šťastné konce. Víme, že nezměníme svět, ale když se nám podaří přepsat alespoň několik smutných příběhů na ty s happyendem, svět bude hezčí místo k životu.

Nonstop péčí a nekonečným množstvím trpělivosti, empatie a lásky uzdravujeme rány na těle i na duši a napravujeme tak to, co jiní pokazili.

Čtyři desítky našich svěřenců nežijí v kotcích, jako v klasických útulcích, ale s námi v našem domě, v podstatě je náš dům jedna velká psí bouda. Chodí na procházky do okolních lesů, jezdí s námi na výlety, mají non-stop k dispozici ruce, které je hladí, pohodlí, lásku…. Spousta z nich tohle všechno zažívá poprvé v životě.

Část psů odchází do adopcí, za novým životem – pro ně hledáme ty nejlepší domovy. Ostatním poskytujeme paliativní léčbu a jsme s nimi až do konce jejich chvil. Neodchází za Duhový most sami a opuštění někde na řetězu u boudy nebo na kachlíkové podlaze studených kotců, odcházejí ve smíření, obklopení láskou a klidem.

Pojďte společně s námi měnit psí osudy, dopisovat šťastné konce…..

Děkujeme!

Více info: www.dejtenamsanci.cz

Jak můžete přispět na projekt Dejte nám šanci, z.s.?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Fotografie z projektu Dejte nám šanci, z.s.