Vážení zákazníci, z technických důvodů budou Vámi nyní vytvořené objednávky expedované s týdenním zpožděním. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, z technických důvodů budou Vámi nyní vytvořené objednávky expedované s týdenním zpožděním. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Dejte nám šanci, z.s.

Dejte nám šanci, z.s.

Každý živý tvor si zaslouží dostat šanci na krásný život, ať už se narodil do milující rodiny nebo byl odkázán k dočasnému životu na ulici. Psí Hospic spolku Dejte nám šanci z. s. poskytuje péči a domov pejskům, kteří měli v životě štěstí, nebo spíš neštěstí, na zlé lidi, kteří je týrali či z nějakého důvodu opustili. A jelikož jsme je v tom nechtěli nechat samotné, uspořádali jsme na našem e-shopu sbírku, ve které jsme společně vybrali neuvěřitelných 146 594 Kč

V současné době s majiteli Eliškou a Martinem a jejich dětmi žije téměř 50 psů, každý s jiným smutným osudem. Mezi jejich svěřenci najdete psy staré, nemocné, týrané, handicapované nebo třeba narozené v množírnách, které si nikdo nevzal. Obyvateli hospicu jsou tedy psi různých velikostí, ras i povah a část z nich je převychovávána k možné adopci. Ostatní bohužel vyžadují neustálou, nejen veterinární, péči a v organizaci zůstávají trvale. Eliška s Martinem již za 6 let existence spolku zachránili několik stovek psů a svou snahu rozhodně jen tak nevzdají!

Do jejich domečku v Bukovince, kde s pejsky žijí ve společné domácnosti, jsme zavítali v krásné a milé společnosti patronů sbírky – modelky Hany Vagnerové, jejího partnera motocyklového závodníka Karla Abrahama a jejich roztomilých půlročních dvojčátek Karlíka a Julinky. Společně s námi a Anetou Parris z nadace Staň se srdcařem předali šek na vybranou částku a užili si krásné dopoledne plné hlazení psích hrdinů. Za peníze, které jsme spolku díky vaší štědrosti předali, Eliška s Martinem pořídili zásoby krmiva, pelíšky nebo třeba nová vodítka, aby mohli se svými svěřenci chodit bez obav na procházky po okolí.

Moc si vážíme vaší pomoci a děkujeme, že jsme společně opět mohli někomu pomoci! 

 

 

O sbírce

Psí Hospic spolku Dejte nám šanci je ve své podobě u nás ojedinělým a unikátním projektem. Poskytuje přechodný či trvalý domov psům starým, týraným, nemocným, deprivovaným či handicapovaným, opuštěným a vyhozeným z množíren.

Všem těmto smutným psím příběhům se snažíme dopisovat šťastné konce. Víme, že nezměníme svět, ale když se nám podaří přepsat alespoň několik smutných příběhů na ty s happyendem, svět bude hezčí místo k životu.

Nonstop péčí a nekonečným množstvím trpělivosti, empatie a lásky uzdravujeme rány na těle i na duši a napravujeme tak to, co jiní pokazili.

Čtyři desítky našich svěřenců nežijí v kotcích, jako v klasických útulcích, ale s námi v našem domě, v podstatě je náš dům jedna velká psí bouda. Chodí na procházky do okolních lesů, jezdí s námi na výlety, mají non-stop k dispozici ruce, které je hladí, pohodlí, lásku…. Spousta z nich tohle všechno zažívá poprvé v životě.

Část psů odchází do adopcí, za novým životem – pro ně hledáme ty nejlepší domovy. Ostatním poskytujeme paliativní léčbu a jsme s nimi až do konce jejich chvil. Neodchází za Duhový most sami a opuštění někde na řetězu u boudy nebo na kachlíkové podlaze studených kotců, odcházejí ve smíření, obklopení láskou a klidem.

Pojďte společně s námi měnit psí osudy, dopisovat šťastné konce…..

Děkujeme!

Více info: www.dejtenamsanci.cz

Jak můžete přispět na projekt Dejte nám šanci, z.s.?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Fotografie z projektu Dejte nám šanci, z.s.