🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Dejte nám šanci

Dejte nám šanci

V hospicu Dejte nám šanci, z.s. žijí opuštění pejsci, se kterými se osud vůbec nemazlil. Jsou staří, nemocní, handicapovaní, týraní nebo pochází z množíren. Díky péči Elišky a Martina, kteří hospic provozují, však dostali šanci žít v láskyplném prostředí

Ale loni se rozhodli posunout svou lásku a péči o krok dál – rozšířit své objetí také na kočičí přátele. Bylo to dobrodružství plné výzev, avšak přineslo jim to neuvěřitelnou radost a posunulo je blíže k jejich vysněnému cíli: poskytovat lásku a péči zvířatům, kteří ji nejvíce potřebují.

Dnes se v hospici starají o velké množství zvířecích kamarádů. V péči spolku včetně dočasných péči je šestašedesát pejsků, devatenáct slepic a dokonce jeden statečný holub. Dále spolek pečuje o dvanáct koček i různého věku a zdravotních stavů. Každá z těchto kočiček je osobitá.

Některé z kočiček doufají v nový domov a láskyplnou rodinu. Eliška a Martin se snaží najít pro ně to nejlepší místo, kde budou moci žít šťastný a bezpečný život. Ale jsou i ty, které již mají za sebou mnoho let či zápasí se zdravotními problémy. Pro ně bylo vytvořeno prostředí, kde mohou dožít své poslední chvíle v objetí lásky a pohodlí, stejně jako jejich psí přátelé.

Během měsíční sbírky na e-shopu naši zákazníci pro pejsky a kočičky z Dejte nám šanci dali dohromady krásnou částku 43 940 Kč, kterou jsme, jak máme ve zvyku, následně zdvojnásobili. Do obce Bukovinka jsme tedy vyrazili s voucherem na 87 880 Kč, za které organizace může pořídit spoustu radosti pro své staré psí a kočičí přátele!

 

O sbírce

V minulém roce jsme se rozhodli rozšířit naši lásku a péči nejen pro pejsky, ale také pro kočičky. Bylo to náročné, ale naprosto úžasné dobrodružství, které nás posunulo ještě blíže k našemu cíli - poskytovat lásku a péči zvířatům, kteří to potřebují nejvíce.

Vytvořili jsme nové a moderní kočičí prostory, venkovní voliéru, vnitřní karantény a veškeré potřebné zázemí. Naším cílem bylo zajistit, aby se i staré a nemocné kočičky cítily jako doma. S láskou jsme navrhovali každý detail, aby našim kočičím přátelům chybělo cokoli.

Aktuálně se staráme ovelké množství zvířecích kamarádů. Naši péči si užívá 65 pejsků, 19 slepic, a máme dokonce i jednoho odvážného holuba. Společně s nimi sdílíme náš domov s 12 kočičkami různého stáří a různých zdravotních problémů. Každá z těchto kočiček je jedinečná a zvláštní, a my jsme připraveni poskytnout jim veškerou lásku a péči, kterou potřebují.

Některé z našich kočiček mají naději na nalezení nového domova a milující rodiny. Snažíme se najít pro ně perfektní domovy, kde budou moci žít šťastný a bezpečný život. Ale máme i ty kočičky, které jsou již staré či bojují s různými zdravotními problémy. Pro ně jsme vytvořili prostředí, kde mohou dožít své poslední chvíle naplněné láskou a pohodlím, stejně jako to děláme u našich pejsků.

Jsme hrdí na to, že můžeme být domovem pro tyto úžasné tvory a mít možnost jim poskytnout druh štěstí, které si zaslouží. S láskou a oddaností pokračujeme v naší misi, aby každé zvíře cítilo, že je součástí naší velké a milující rodiny.

Webové stránky: https://www.dejtenamsanci.cz

Jak můžete přispět na Dejte nám šanci?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Dejte nám šanci