❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Dejte nám šanci

Dejte nám šanci

O sbírce

V minulém roce jsme se rozhodli rozšířit naši lásku a péči nejen pro pejsky, ale také pro kočičky. Bylo to náročné, ale naprosto úžasné dobrodružství, které nás posunulo ještě blíže k našemu cíli - poskytovat lásku a péči zvířatům, kteří to potřebují nejvíce.

Vytvořili jsme nové a moderní kočičí prostory, venkovní voliéru, vnitřní karantény a veškeré potřebné zázemí. Naším cílem bylo zajistit, aby se i staré a nemocné kočičky cítily jako doma. S láskou jsme navrhovali každý detail, aby našim kočičím přátelům chybělo cokoli.

Aktuálně se staráme ovelké množství zvířecích kamarádů. Naši péči si užívá 65 pejsků, 19 slepic, a máme dokonce i jednoho odvážného holuba. Společně s nimi sdílíme náš domov s 12 kočičkami různého stáří a různých zdravotních problémů. Každá z těchto kočiček je jedinečná a zvláštní, a my jsme připraveni poskytnout jim veškerou lásku a péči, kterou potřebují.

Některé z našich kočiček mají naději na nalezení nového domova a milující rodiny. Snažíme se najít pro ně perfektní domovy, kde budou moci žít šťastný a bezpečný život. Ale máme i ty kočičky, které jsou již staré či bojují s různými zdravotními problémy. Pro ně jsme vytvořili prostředí, kde mohou dožít své poslední chvíle naplněné láskou a pohodlím, stejně jako to děláme u našich pejsků.

Jsme hrdí na to, že můžeme být domovem pro tyto úžasné tvory a mít možnost jim poskytnout druh štěstí, které si zaslouží. S láskou a oddaností pokračujeme v naší misi, aby každé zvíře cítilo, že je součástí naší velké a milující rodiny.

Webové stránky: https://www.dejtenamsanci.cz

Jak můžete přispět na Dejte nám šanci?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Dejte nám šanci