Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Destiny Pet, z.s.

Destiny Pet, z.s.

O sbírce

Do naší péče se dostávají různá zvířata a často ve velmi zbědovaném stavu. A tam, kde jim jiní již zavřeli dveře, my dáváme všem druhou šanci. Protože každý život je jedinečný a nenahraditelný. U nás se všem dostane veškeré potřebné veterinární péče a péče v domácím prostředí. Ať už se jedná o náročné operace nebo „jen“ základní ošetření, uděláme vše, co je v našich silách, aby se zvířátka zotavila, našla ty nejlepší domovy a konečně poznala skutečnou lásku. Zvířata od nás do adopce odcházejí zásadně kastrovaná, čipovaná, odblešená, odčervená a kompletně vakcinovaná, kočky testované na FIV a FeLV a na vrub adopční smlouvě. Samozřejmě, dle zdravotního stavu zvířete se mohou tyto úkony lišit, vždy je však zájemce o všem důkladně informován.

Prozatím, z prostorových důvodů, přijímáme nejčastěji kočky či drobné živočichy, ale žádné zvíře, pokud situace dovoluje, není odmítnuto. Každý živý tvor má nárok na opravdovou a kvalitní pomoc a my tu jsme od toho, abychom udělali maximum pro to, aby mu byla dopřána. Klademe důraz na karanténu, testování, veterinární péči, socializaci před odchodem do nového domova, kvalitní stravu a rodinný přístup vůči dočasným azylantům. Snažíme se být jiní. Snažíme se být rodinou se vším všudy, i když jen dočasnou. Máme před sebou mnoho plánů a dlouhou cestu, ale jsme si jisti, že společně s vámi dokážeme tvořit lepší svět.

Snažíme se skrze naši činnost společnost informovat např. o tom, proč se zvířata mají čipovat či kastrovat. Péče o zvířata je náročná a my bychom chtěli, aby se jich k nám dostávalo co nejméně. Doufáme, že informovaná veřejnost bude současně ohleduplnější a také pozornější k péči o zvířata. Chceme naději pro všechny ztracené duše. Lásku a péči pro ty, kterým život nadělil jen samé trápení. Pomáháme psát příběhy se šťastným koncem. Hledáme našim zvířátkům ty nejlepší domovy a novým páníčkům ty nejlepší kamarády.
Věříme, že dokážeme společně tvořit lepší svět.

Chcete pomáhat? Jste zruční, šikovní a nebojíte se vzít za práci? Máte občas volněji a chcete věnovat svůj čas pomoci zvířatům? Ozvěte se nám a staňte se členem našeho týmu! Taktéž nám můžete zaslat předměty do našich aukcí, virtuálně adoptovat mazlíka, nebo nám přispět finančně či materiálně. Máte-li nápad, který by mohl zlepšit naši práci, rádi si ho poslechneme. Více info o tom, jak můžete pomáhat s námi najdete na www.destinypet.cz

 

Děkujeme!

 

Jak můžete přispět na projekt Destiny Pet, z.s.?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Fotografie z projektu Destiny Pet, z.s.