🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Destiny Pet, z.s.

Destiny Pet, z.s.

Ještě před začátkem prázdnin jsme měli v Super zoo napilno! Opět jsme totiž s Anetou Parris z nadačního fondu Staň se srdcařem vyrazili do terénu za opuštěnými zvířátky. Tentokrát jsme se podívali do Prahy, kde jsme předali finanční pomoc organizaci Destiny Pet z. s. 

Za organizací Destiny Pet z. s. stojí sympatická paní Tereza, která se snaží opuštěným zvířátkům vynahradit to, co jim jejich původní majitelé nedopřáli. Kromě ubytování jim zajišťuje veškerou veterinární péči a samozřejmě i lásku a nové domovy. V současné době se stará o 13 kočiček a 2 pejsky. Z kapacitních i finančních důvodů více zvířat v tuto chvíli bohužel ubytovat nemůže. COVID a válka na Ukrajině si totiž vybrali svou daň a téměř znemožnily uskutečnění výstavby útulku Zrzečkov, který měla organizace v plánu již delší dobu. 

Víme, že každá pomoc se počítá a proto jsme pro Destiny Pet uspořádali jsme na našem e-shopu online sbírku. A opět jsme byli opravdu mile překvapeni, když jsme na konci zjistili, že naši zákazníci darovali bezmála 49 661 Kč!

Jako vždy jsme vybranou částku zdvojnásobili, takže jsme paní Terezu a její svěřence překvapili nejen naší návštěvou, ale také šekem na krásných 99 322 Kč, za které organizace nakoupila primárně granule a konzervy pro kočky. Díky vaší štědrosti tedy bude o bříška kočiček z Destiny Pet z. s. nějaký čas dobře postaráno a za ušetřené peníze se již brzy menší pozemek v Severních Čechách promění v přístav naděje pro opuštěné zvířecí mazlíčky. 
Paní Tereze moc držíme palce a vám, milí zákazníci, z celého srdce děkujeme, že vám opět nebyly osudy opuštěných zvířátek lhostejné a rozhodli jste se pomoct.

Děkujeme! 

 

 

 

O sbírce

Do naší péče se dostávají různá zvířata a často ve velmi zbědovaném stavu. A tam, kde jim jiní již zavřeli dveře, my dáváme všem druhou šanci. Protože každý život je jedinečný a nenahraditelný. U nás se všem dostane veškeré potřebné veterinární péče a péče v domácím prostředí. Ať už se jedná o náročné operace nebo „jen“ základní ošetření, uděláme vše, co je v našich silách, aby se zvířátka zotavila, našla ty nejlepší domovy a konečně poznala skutečnou lásku. Zvířata od nás do adopce odcházejí zásadně kastrovaná, čipovaná, odblešená, odčervená a kompletně vakcinovaná, kočky testované na FIV a FeLV a na vrub adopční smlouvě. Samozřejmě, dle zdravotního stavu zvířete se mohou tyto úkony lišit, vždy je však zájemce o všem důkladně informován.

Prozatím, z prostorových důvodů, přijímáme nejčastěji kočky či drobné živočichy, ale žádné zvíře, pokud situace dovoluje, není odmítnuto. Každý živý tvor má nárok na opravdovou a kvalitní pomoc a my tu jsme od toho, abychom udělali maximum pro to, aby mu byla dopřána. Klademe důraz na karanténu, testování, veterinární péči, socializaci před odchodem do nového domova, kvalitní stravu a rodinný přístup vůči dočasným azylantům. Snažíme se být jiní. Snažíme se být rodinou se vším všudy, i když jen dočasnou. Máme před sebou mnoho plánů a dlouhou cestu, ale jsme si jisti, že společně s vámi dokážeme tvořit lepší svět.

Snažíme se skrze naši činnost společnost informovat např. o tom, proč se zvířata mají čipovat či kastrovat. Péče o zvířata je náročná a my bychom chtěli, aby se jich k nám dostávalo co nejméně. Doufáme, že informovaná veřejnost bude současně ohleduplnější a také pozornější k péči o zvířata. Chceme naději pro všechny ztracené duše. Lásku a péči pro ty, kterým život nadělil jen samé trápení. Pomáháme psát příběhy se šťastným koncem. Hledáme našim zvířátkům ty nejlepší domovy a novým páníčkům ty nejlepší kamarády.
Věříme, že dokážeme společně tvořit lepší svět.

Chcete pomáhat? Jste zruční, šikovní a nebojíte se vzít za práci? Máte občas volněji a chcete věnovat svůj čas pomoci zvířatům? Ozvěte se nám a staňte se členem našeho týmu! Taktéž nám můžete zaslat předměty do našich aukcí, virtuálně adoptovat mazlíka, nebo nám přispět finančně či materiálně. Máte-li nápad, který by mohl zlepšit naši práci, rádi si ho poslechneme. Více info o tom, jak můžete pomáhat s námi najdete na www.destinypet.cz

 

Děkujeme!

 

Jak můžete přispět na projekt Destiny Pet, z.s.?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Fotografie z projektu Destiny Pet, z.s.