💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Dogpoint

Dogpoint

Předání sbírky Dogpoint

Skupina nadšených profesionálů z Dogpointu se stará o opuštěné a týrané psy. O pejsky je díky lásce a obětavosti těchto dobrých lidí dobře postaráno, avšak péče o ně něco stojí, a proto jsme se rozhodli alespoň trochu pomoci a uspořádali jsme pro Dogpoint online sbírku, do které mohli přispět zákazníci našeho e-shopu libovolnou částkou. Útulek Dogpoint se nachází v příjemném prostředí ve Lhotkách v okrese Praha – východ v obci Malotice. Jeho obyvateli jsou jak nalezenci ze spádových oblastí, tak i nechtěná štěňata či dospělci, o které se jejich majitelé již nemohli či nechtěli starat. Kromě azylu jim jejich pečovatelé poskytují výcvik, díky němuž se budou moci lépe a bez stresu začlenit do nové domácnosti. Cílem Dogpointu je totiž najít svým svěřencům nové domovy, kde budou šťastní. Kromě toho se zdejší profesionálové také věnují osvětě a rozšiřují povědomí veřejnosti o problematice opuštěných zvířat, výcviku, výchově a chování psů.

My jsme se do Lhotek vydali společně s Anetou Parris z nadačního fondu Staň se srdcařem a patronem sbírky hercem Braňo Polákem. Měli jsme totiž díky štědrosti našich zákazníků tu milou povinnost předat šek s neuvěřitelnými 52 910 Kč! Moc si vážíme toho, že i v této ekonomicky nástaročné době naši zákazníci dokázali myslet i na jiné než své mazlíčky a dohromady jsme od nich získali 26 455 Kč, které jsme pak zdvojnásobili, aby bylo pejskům ještě lépe. Moc bychom všem chtěli poděkovat za pomoc! Jelikož Dogpoint své obyvatele krmí BARFem, vybrali si u nás za darovanou částku především http://www.stansesrdcarem.cz/. Pokud vás tato nezisková organizace zaujala a chtěli byste jim pomoci ještě více, zavítejte na jejich webové stránky a pošlete jim třeba DMSku. Každá koruna navíc těmto pejskům totiž pomůže!

 

Dogpoint - Foto 2

 

 

O sbírce

Dogpoint (oficiální definice praví, že je obecně prospěšná společnost) spojuje skupina nadšených profesionálů, kteří psům v nouzi rozumějí a dokážou se o ně náležitě postarat. O opuštěné a týrané psy se starají už od roku 2011 a po těchto letech sbírání zkušeností se rozhodli postavit útulek ve Lhotkách u Malotic.

 

Co děláme?

 • Snažíme se pro svěřené či nalezené psy zajistit welfare a pracovat s nimi tak, aby byli co nejlépe připraveni na odchod do nové rodiny. Odborně vyškolení pracovníci se je snaží zbavit frustrací z dřívějších negativních zkušeností, případně z nekonečného pobytu v kotci. Naším úkolem i misí je pejsky resocializovat a zajistit jim psychickou i fyzickou pohodu během pobytu v útulku nebo pěstounské péči. A s tím souvisí i prostředí, ve kterém pejsci čekají na nové “doma”.
 • Zakládáme si na výběru osvojitelů našich milovaných svěřenců. Záleží nám na tom, aby se noví majitelé k pejskům hodili. A platí to i naopak. Proto se o vás chceme před adopcí vždy něco málo dozvědět nebo zprostředkovat setkání pejska a potenciálního majitele. Předcházíme tak oboustranným frustracím z vrácení psů zpět do útulku nebo dlouhodobé nespokojenosti.
 • Snažíme se vás i vzdělávat. Nebojíme se mluvit o ožehavých tématech typu kastrace, množení štěňat nebo zbavování se psů kvůli drobným problémům. Rádi vás naučíme , jak se psy (a to nejen s těmi z útulku) optimálně pracovat a cvičit je způsobem, který nepovede k dlouhodobému stresu, ale lepšímu vzájemnému porozumění.

 

Za čím si jdeme:

 • Poskytujeme azyl a péči primárně zatoulaným nebo opuštěným a týraným psům.
 • Resocializujeme a připravujeme psy na začlenění do nových rodin.
 • Hledáme nové domovy pro opuštěné psy.
 • Informujeme a diskutujeme o kastraci a vzděláváme.
 • Rozšiřujeme povědomí veřejnosti o problematice opuštěných zvířat.
 • Šíříme všeobecnou osvětu o výcviku, výchově a chování psů.
 • Umožňujeme studentům veterinárních škol a škol se zaměřením na etologii zvířat získat zkušenosti a veřejnosti seznámit se psy v širším pojetí.

 

Jaké psy u nás najdete?

 • Od majitelů, kteří se již o ně nemohli dále starat (po podpisu smlouvy o převzetí psa do péče Dogpointu).
 • Nechtěná štěňata (po podpisu smlouvy o převzetí psa do péče Dogpointu).
 • Psy z množíren.
 • Nalezence ze spádových a smluvních obcí.

 

Jak můžete přispět na útulek Dogpoint?

 1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
 2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
 3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
 4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Dogpoint