💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv.

Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci.
Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ farma U Veselýho Psa

farma U Veselýho Psa

Farma U Veselýho psa se nachází v Sazemnicích v okrese Pardubice. Vznikla jako jeden z projektů Nadačního fondu Pardubice sobě - nedostává tedy žádnou podporu od města a vše funguje jen díky neúnavné práci dobrovolníků a příspěvkům od milovníků zvířat. A jelikož víme, že naši zákazníci mají srdce na pravém místě a rádi pomáhají, rozhodli jsme se tento azyl pro opuštěná zvířátka z okolí podpořit v naší online sbírce!  

Ráj pro opuštěná zvířata na adrese Dražkov 16 v Sazemnicích jsme jeli navštívit moc rádi. Na Farmě totiž žijí nejen opuštění psi a kočky, ale také hospodářská zvířata! Seznámili jsme se tedy se slepou kravičkou Žolinkou a třemi jejími parťačkami, dvěma poníky, několika ovečkami, kozami a dokonce i čtyřmi divočáky. A pejsků tam na pohlazení a pamlsek čeká rovných 35!  

 

Za opuštěnými zvířátky a lidmi, kteří se o ně starají jsme opět dorazili ve společnosti Anety Parris, zakladatelky Nadačního fondu Staň se srdcařem, se kterým již několik let spolupracujeme.  

Máme obrovskou radost, že jsme na návštěvu nepřijeli s prázdnou. Ve sbírce jsme totiž vybrali krásných 30 374 Kč a jak bývá naším dobrým zvykem, částku od zákazníků jsme zdvojnásobili! Celkově jsme tedy Farmě U Veselýho psa společně věnovali 60 748 Kč. 

Za symbolický šek, který jsme Farmě věnovali mohou provozovatelé nakoupit krmivo a další chovatelské potřeby pro své chlupaté svěřence. Pomoci ale není nikdy dost, proto pokud byste chtěli ještě pomoci, můžete věnovat jakoukoliv částku na transparentní účet 4418030379/0800 nebo přivézt krmivo pro pejsky. Velkou radost udělá zvířátkům i tvrdé pečivo a využití se najde i pro staré ručníky a deky!  

Budete-li chtít Farmu U Veselýho psa navštívit, vydat se tam můžete téměř každou neděli a zúčastnit se třeba venčení psů. Raději se ale nejprve ohlaste, ať o vás zvířátka a jejich lidé vědí!  

Jménem opuštěných zvířátek a jejich pečovatelů vám z celého srdce děkujeme za pomoc. Jste úžasní, že nám pořád pomáháte pomáhat tam, kde je to potřeba!  

 

 

 

 

 

 

 

O sbírce

FARMA U VESELÝHO PSA je jeden z projektů Nadačního fondu Pardubice sobě. Vznikl z potřeby poskytnout azyl nejen opuštěným psům a kočkám, ale i hospodářským zvířatům. V tuto chvíli u nás máme již 4 zachráněné krávy, včetně jedné slepé. Dále dva opuštěné poníky, ovečky, kozy, prase, slepičky, zachraněného holuba a čtyři divočáky. Kromě pejsků v dočasné péči máme i 10 psů a 6 koček, co zůstali u nás na farmě už natrvalo. Díky naší skvělé veterinářce pomáháme i nalezencům, které k nám lidé nosí. Hlavně ježkům, holubům a jiným mláďatům, které pak vypouštíme zpět do přírody. Farmu U veselýho psa můžete navštívit na adrese Dražkov 16, Sezemice 533 04.

Jak můžete přispět na sbírku farma U Veselýho Psa?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

farma U Veselýho Psa