🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

🚚 Týden dopravy ZDARMAZbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci. 🚚

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Handicapcats, z.s

Handicapcats, z.s

O sbírce

Jsme valašský spolek Handicapcats z.s, který se hlavně zaměřuje na ochrnutá zvířata, kterým momentálně máme v dočasné péči 6, kdy jim poskytujeme tu nejlepší péči, jakou si můžou přát i zdravá zvířata. Nejen že se u nás tyto ochrnuté kočičky dožívají vysokého věku a krom toho že mají ochrnutou půlku těla, byste nepoznali, že jsou nějak nemocné. Ony totiž vlastně ani nejsou.

Další kočičky, které jsou zde v našem rodinném domě v dočasné péči, jsou nějak bohužel omezené, ať už je to jejich bázlivosti nebo musí užívat speciální dietu, která je dost drahá. Proto se zde nachází nyní 35 kočiček (nyní máme koťátka), avšak pouze část je vhodná k adopci. Také máme kočičky v jiných dočasných péčích, kde hradíme veškeré náklady a hledáme domovy.

Dále se staráme o kočičí oblasti venku, kde jim zajišťujeme jídlo a veterinární servis. Takže to dělá přes 55 kočiček dohromady.

Může se na nás obrátit jakýkoliv člověk z okolí, který potřebuje pomoci s venkovní kočičkou. Pomůžeme jak krmivem, tak veterinou, případně umístěním do nového domova, samozřejmě po důkladném ověření domova.

Také máme kastrační program, který nyní probíhá a máme s tím velké starosti, hlavně časové a finanční, jelikož jsem bohužel jako hlavní styčný důstojník na vše sama. Spolek Handicapcats funguje také jako informační kanál, kdy se snažím radit lidem na telefonu, nebo osobně. Řešíme hlavně jakým způsobem se starat o ochrnutou kočičku a snažím se dělat osvětu o tom, že pokud kočička ať už z jakéholiv důvodu ochrne (auto, brok v míše, vypadne z okna) není potřeba ji ihned uspávat, ale dát jí šanci na život a naučit se o ní starat tak, aby měla wellfare nejen ona ale sám majitel a v mnoha případech se to daří skvěle.

Na telefonu jsem prakticky takto každý den s lidma a předávám veškeré informace. Točím instruktážní videa a prakticky jsem člověk na kterého se mohou obrátit 24/7. Ochrnuté kočičky zde mají ráj na zemi a jsou právoplatnými členy rodiny. Jsme jedna velká rodina.

Webové stránky: https://www.handicapcats.cz

Jak můžete přispět na Handicapcats?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Handicapcats z.s,