🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Heart for Romanian dogs z.s.

Heart for Romanian dogs z.s.

O sbírce

Jmenujeme se Heart for Romanian dogs z.s. - Srdcem pro rumunské pejsky (sídlem v Pardubicích). Zaměřujeme se na pomoc přímo na místě v Rumunsku, a to prostřednictvím podpory místních kvalitních záchranářů a soukromých azylů. Konáme osobně dobročinné výpravy s materiální pomocí každý měsíc (někdy i vícekrát za měsíc) - krmení, odčervení, antiparazitika, pelechy apod., financujeme veterinární a provozní náklady, a především se soustřeďujeme na kastrace, které jsou jediným řešením problému.

Náš spolek nezajišťuje adopce a dovoz psů do ČR, adopce z azylů, kde pomáháme, zajišťují jiné zahraniční organizace, které se naopak zase zaměřují čistě jen na adopce. Aktuálně podporujeme materiálně a finančně na 1500 pejsků po velké části Rumunska. V loňském roce se nám povedlo vykonat na 460 kastrací, letos to bude ještě více a v následujících letech plánujeme kastrační program dále výrazně rozšířit. Jistě si dovedete představit, jaké náklady a jaký každodenní boj je to postarat se o pejsky v azylech, kde je jejich počet - 80, 300 nebo i 400 najednou. Snažíme se tedy získat pomoc, kdekoliv je to možné a jsme vděční i za pár pytlů granulí. Vše o naší činnosti naleznete ve Facebook skupině Pomoc rumunským pejskům. V Rumunsku již pomáháme desátým rokem, z toho sedmým jako oficiální organizace

Předem moc a moc děkujeme za veškerou pomoc.

Webové stránky: www.pomocrumunskympejskum.cz

Jak můžete přispět na Heart for Romanian dogs z.s. ?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Heart for Romanian dogs z.s.