🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

🚚 Týden dopravy ZDARMAZbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci. 🚚

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Home 4 Pets

Home 4 Pets

Předání sbírky pro Home 4 Pets

Home 4 Pets pro nás není žádnou neznámou. Jejich činnost jsme totiž podpořili již v minulosti ve sbírce Pusť Chlup. Organizace poskytuje domov, lásku a veterinární péči pejskům, kočkám ale i hospodářským zvířatům. Vychovávají i těžko socializovatelné jedince. Díky jejich úsilí jsou pak zvířata připravena na nové majitele.

Do Babic, kde se útulek nachází, jsme vyrazili ve skutečně krásné společnosti. Za organizaci nás tam s úsměvem přivítala a provedla paní Yvona Müllerová, která společně s ostatními dobrovolníky pomáhá zvířatům již několik let. Kromě Anety a Honzy z nadačního fongu Staň se srdcařem, se k nám připojila i modelka Nikol Švantnerová. Tu obyvatelé Home 4 Pets už dobře znají, protože je zde častým návštěvníkem. Díky její podpoře už našlo domov a milující páníčky spousta z nich!

V Babicích jsme strávili opravdu krásné dopoledne a samozřejmě jsme tam nepřijeli s prázdnou. Paní Yvoně jsme s radostí předali šek na 87 072 Kč, které jsme společně s vámi vybrali v naší online sbírce. Máme opravdu velkou radost, že vám osud zvířátek v Home 4 Pets není lhostejný a moc děkujeme za vaši pomoc!

O sbírce

Nezisková organizace Home 4 Pets, z.s. se již více než 10 let intenzivně věnuje pomoci opuštěným a týraným zvířatům (domácím mazlíčkům i zvířatům hospodářským) a současně aktivně působí v rámci legislativních změn v oblasti ochrany zvířat. Jejíma rukama prošlo a nyní již spokojeně bydlí v nových rodinách přes 3,5 tis psů i koček a současně v Záchranném centru pro zvířata Best Friends v Dařboži našla svůj trvalý a spokojený domov kravička Zorka, kozlíci Pankrác, Servác, Bonifác a Jonášek, berani Zbyšek a Orion s několika ovčími kamarády a také mnoho desítek slepiček vykoupených z klecových chovů. A tento stav rozhodně není konečný.

V roce 2019 díky sbírce Pusť chlup pořádané společností Super Zoo vznikl nový útulek nedaleko Dobříše, tentokrát výhradně pro nechtěné domácí mazlíčky. Bohužel však díky pandemické situaci, která se finančně velmi negativně dotkla snad všech neziskových organizací, nebylo reálné udržet dvě samostatná zařízení, a tak v průběhu roku 2020 byla spojena do jednoho, v Dařboži. Ani tak však není jednoduché v této době pokrýt všechny potřeby tak, aby zvířata stále dostávala prvotřídní péči, která je zde standardem. Proto všichni dočasní i trvalí obyvatelé Záchranného centra Best Friends i jejich opatrovníci budou nesmírně vděční za jakoukoliv podporu. Tu finanční, prosím, zasílejte na transparentní účet spolku  276136574 / 0300. 

Moc děkujeme❤️

 

Jak můžete přispět na útulek Home 4 Pets, z.s.?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Fotografie z projektu Home 4 Pets, z.s.