💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv.

Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci.
Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Jezevčíci v nouzi, z.s.

Jezevčíci v nouzi, z.s.

 

Předání sbírky Jezevčíci v nouzi, z.s.

V listopadu 2021 jsme naše zákazníky na sociálních sítích Super zoo vyzvali, aby nám doporučili útulek, pro který během prosince na našem e-shopu uspořádáme naši pravidelnou online sbírku. Byli jsme velmi překvapeni množstvím vašich tipů v komentářích, mezi nimiž byla jasným vítězem organizace Jezevčíci v nouzi. A my jsme opravdu moc rádi, že zrovna těmto dobrým lidem jsme mohli tentokrát pomoci.

Zakladatelka organizace, paní Petra Petroš, se aktuálně stará o 60 opuštěných pejsků, kteří s ní a jejím manželem žijí v malebném domku s obrovskou zahradou v krásném prostředí Sv. Kopečku u Olomouce. Mezi jejími svěřenci je i 18 hendikepovaných jezevčíků, jimž láskyplně přezdívají „pyžamáci“.

Na návštěvu na Sv. Kopeček jsme se vydali hned první únorovou sobotu ve společnosti Anety Parris z nadačního fondu Staň se srdcařem a přesvědčili jsme se na vlastní oči, že manželé Petrošovi pejskům věnují velkou péči a mají se u nich jako v bavlnce. Dokonce má každý z pyžamáků vlastní postýlku! Petrošovi dělají všechno pro to, aby se jejich psí svěřenci dostali do takové fyzické a psychické formy, aby mohli najít nové milující domovy. Jejich kapacity a finance nejsou neomezené a bohužel stále nachází další a další chlupáče, kteří potřebují jejich pomoc.

Jejich nejnovějším přírůstkem je tříletý Lukášek, kterého našli vyhozeného v igelitce v kontejneru jako nějaký odpad. Když jsme ho viděli, nemohli jsme uvěřit, že někdo mohl být ke svému mazlíčkovi tak krutý! Ač je nemocný, Lukášek se nevzdává a díky péči organizace Jezevčíci v nouzi dostal druhou šanci na život plný radosti. Stejný elán a chuť do života jsme cítili i u dalších pyžamáků, se kterými jsme využili krásného počasí a vyrazili na společnou procházku.

Naši návštěvu v Olomouci jsme si velmi užili a jsme opravdu moc rádi, že jsme jezevčíky nepřijeli navštívit s prázdnou. Díky štědrosti našich zákazníků jsme organizaci Jezevčíci v nouzi předali zboží za neuvěřitelných 180 692 Kč!

Děkujeme všem, kterým nebyli jezevčíci ze Sv. Kopečku lhostejní a přispěli na jejich péči i tou sebemenší částkou. Díky této dobrosrdečnosti jsme opět mohli udělat něco dobrého pro úžasné lidi, kterým nejsou osudy opuštěných zvířátek lhostejné.

O sbírce

Jsme Jezevčíci v nouzi z.s (JVN), nezisková organizace bez dotací obce a státu. Pomáháme jezevčíkům a křížencům v ohrožení. Nabízíme trvalý domov pro hendikepované, staré a nemocné pejsky (cca 40 míst). Rovněž máme dalších 20 míst pro pejsky, kteří jsou po uzdravení těla (poskytujeme kompletní veterinární péči) i duše k adopci. V neposlední řadě se zabýváme osvětou, aktivně upozorňujeme na velkoprodejce a množitele jezevčíků a nebojíme se zveřejnit konkrétní případy. V současné chvíli máme v péči 59 pejsků. 19 z nich jsou trvale ochrnutí - mají vozíčky. Pejsci v naší péči žijí s námi v běžném rodinném životě. Mají k dispozici celý domek, velkou (2,5 tis.m2) plně oplocenou zahradu v krásném prostředí u Sv. Kopečku u Olomouce. Poskytujeme 100 % péči jak po zdravotní stránce, tak psychické.

Jak můžete přispět na útulek Jezevčíci v nouzi, z.s.?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Fotografie z útulku Jezevčíci v nouzi, z.s.