🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Králíčci a hlodavci v nouzi hopkají štěstím

Králíčci a hlodavci v nouzi hopkají štěstím

On-line sbírky pro zvířata v nouzi pořádáme rádi. Tentokrát se na nás obrátil zákazník, který nám dal tip na slečnu Báru, provozovatelku azylu Králíčci a hlodavci v nouzi.

Když jsme se rozmýšleli, zda sbírku pro organizaci Králíčci a hlodavci v nouzi uspořádat, váhali jsme. Báli jsme se totiž, že výtěžek nebudou provozovatelé mít kam dát.

Nejprve jsme se jeli do azylu podívat, abychom se přesvědčili, že podpoříme opravdové srdcaře a že se u nich zvířátka mají dobře. Jak jsme se na místě a po celou dobu trvání sbírky s Bárou seznamovali, neměli jsme pochyb. Oddanější lidi takovému poslání najdete málokdy.

Králíčci a hlodavci dlouho nouzi mít nebudou

Když jsme zjistili, že už máme dohromady s příspěvky od Vás, našich zákazníků, pro králíčky a hlodavce vybráno 65 814 Kč, nebylo na co čekat.

Sdělili jsme tuto radostnou novinu Báře, která se s kolegy poradila, co za vybrané peníze v SUPER ZOO objednají. A že toho nebylo málo se můžete přesvědčit ve fotogalerii. Zajeli jsme se za zvířátky také podívat a sbírku předat osobně. Museli jsme hodně odolávat, abychom si nějakého králíčka neadoptovali. 

Děkujeme všem za to, že mají srdce na dlani a pomáhají s námi. 

Za celé SUPER ZOO,

Klára

Králíčci a hlodavci 1
Králíčci a hlodavci 2
Králíčci a hlodavci 3
Králíčci a hlodavci 4
Králíčci a hlodavci 5
Králíčci a hlodavci 6
Králíčci a hlodavci 7
Králíčci a hlodavci 8
Králíčci a hlodavci 9
Králíčci a hlodavci 7
Králíčci a hlodavci 8
Králíčci a hlodavci 9