❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Papouščí ráj

Papouščí ráj

Představte si místo, na kterém žije pohromadě více než 300 papoušků z celého světa a všude panuje láska, klid a křik šťastných opeřenců. My jsme přesně takovéto místo nedávno navštívili! Díky vaší štědrosti jsme totiž měli možnost předat šek na krásnou částku 57 610 Kč, kterou jsme vybrali v naší online sbírce pro organizaci Papouščí ráj.

Za organizací Papouščí ráj stojí pan Norbert Souček, pro kterého se záchrana a ochrana papoušků stala celoživotním posláním. Mezi jeho opeřenými svěřenci najdete nejen zvířata z odchytů z celé Evropy, ale také od majitelů, kteří se o své mazlíčky nedokázali správně starat či se jejich životní situace změnila natolik, že nemohli poskytnout papouškům to, co by si zasloužili. V prostorných voliérách tak můžete vidět nádherné papoušky rozdílných druhů i barev. Každý z nich má vlastní jméno a jedinečný příběh, který vám pan Norbert při osobním setkání rád povypráví. Je na něm vidět, že své svěřence dokonale zná a dělá vše proto, aby jim zajistil co nejlepší péči, která společně s provozem samotné organizace stojí přes 600 000 Kč měsíčně.

 

Do Osnice u Jesenice, kde se Papouščí ráj nachází, jsme vyrazili společně s nadačním fondem Staň se srdcařem a našimi ambasadory, Míšou a Petrem Říbalovými. Že je tam papouškům opravdu dobře jsme viděli hned na první pohled – voliéry jsou rozděleny podle kontinentů nebo zemí původu a respektují tak potřeby svých opeřených residentů. Kromě toho se v Papouščím ráji nachází i karantény pro nové příchozí papoušky a malá nemocnice, kde probíhají základní ošetření a papoušci si tam užívají pobyt pod speciálními zářivkami, které jim dodávají tolik potřebný vitamin D. Organizace má i vlastní zdroje energie, vody a tepla, takže je plně nezávislá na okolním světě. Papoušci tam zůstávají po celý svůj život a nelze je tedy adoptovat. Můžete se ale stát jejich kmotry a přispět tak na jejich krmivo a péči. Díky vašemu příspěvku v naší sbírce si organizace mohla například za vybranou částku na našem e-shopu pořídit nové klece, které slouží jako karantény!

Kromě samotné záchrany a péče o papoušky se organizace snaží také šířit osvětu a pomáhat tak k lepší ochraně přírody. Na jejich svěřence se můžete přijít podívat kdykoliv v otvírací době a předplatit si třeba speciální program, při kterém poznáte zdejší opeřené obyvatele velmi zblízka. Nás velmi chytl za srdce příběh papoušků ara – jedenáctiletého Ájíka z Košic a čtyřiceti šestileté Elišky z Venezuely, kteří se do sebe i přes velký věkový rozdíl zamilovali a tvoří spolu šťastný pár. Kdyby ovšem nebylo pana Norberta a dalších lidí z Papouščího ráje, nikdy by se nepotkali a kdoví, jak by skončili. Jsme opravdu rádi, že jsme mohli společně s vámi této organizaci alespoň trochu přispět a pomoci tak dalším papouškům, kteří ještě čekají na své šťastné konce jako mají Ájík a Eliška. Děkujeme!

 

O sbírce

Naším hlavním prvořadým cílem je pomáhat zvířatům v nouzi. Tato pomoc začíná záchrannými odchyty, umístěním u nás, poskytnutím nového domova a následnou stálou a láskyplnou péčí v plném rozsahu tak, jak ji tito papoušci potřebují. Jak všichni dobře víme, taková činnost je minimálně podporovaná ze strany odpovědných institucí, a proto jsme se rozhodli, že veškeré příjmy z našich volnočasových aktivit pro veřejnost transparentně vložíme právě do tohoto projektu, abychom dosáhli všichni společně stejného cíle a tím je právě pomoc zvířátkům, která to potřebují. Pokud se k nám přidáte, budeme společně mnohonásobně silnější a vy nám tím umožníte naplnit naše poslání, které musí být v této nelehké době nedílnou součástí pochroumané přírody, která právem vyžaduje ochranou ruku člověka.

 

Vše, co děláme pro zvířátka, prochází naším srdcem. U nás panuje láska ke zvířatům, klid a všudypřítomný křik šťastných papoušků Ara a jejich dalších kamarádů. Máme zde různorodé papoušky, a to jak z našeho vlastního chovu, tak i papoušky odložené nebo z odchytu, kteří nemají majitele. Náš program začlenění odložených papoušků mezi papoušky naše je více než úspěšný a tím tito miláčci získali právo na lepší život. Náš cíl je jednoduchý a prostý. Chceme veřejnosti ukázat, jak nádherný může být vztah mezi papouškem a člověkem. Papoušek je velmi inteligentní zvíře, a proto jsme se rozhodli otevřít naše soukromí široké veřejnosti. Seznámit vás s povahou papoušků, jejich myšlením a zvyky, s tím, jak reagují vzájemně na sebe a následně na člověka, který se stal součástí jejich života. Jejich soužití s člověkem se stává právě díky nám přístupné i vám. Pokud nás navštívíte, budete spolu s námi sdílet společné chvíle našeho života a stanete se na chvíli jeho součástí. Využít k tomu můžete jak osobní setkání s námi u nás v exotickém ráji, anebo nás můžete sledovat přes internet v živých vysíláních či na videích a fotografiích ze záznamu.

 

Jak můžete přispět na Papouščí ráj?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Papouščí ráj