❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Pomoc útulkům / Pejsci z útulku v pražské Libni dostali 57 144 Kč

Pejsci z útulku v Pražské Libni dostali 57 144 Kč

SUPER ZOO a Vy, naši zákazníci, jste opět pomohli!

Útulek pro psy Libeň byl z výsledku sbírky nadšený!

Pražský útulek pro psy v Libni pečuje o pejsky převážně vyššího věku. Jedná se jak o psy, kteří přežili své páníčky, tak o pejsky, kteří pocházejí z nevyhovujících podmínek, nebo mají různá zdravotní omezení. Provozovatelka útulku, paní Hanka Tesařová, se snaží pejskům zajistit takovou péči, aby mohli najít plnohodnotný domov. Ne vždy se to ale opravdu daří, a tak jsou někteří psi doživotními svěřenci útulku. Nejstaršímu pejskovi v útulku je 18 let. V Libni se všichni psí obyvatelé pohybují mimo kotec, a když se společně nesnesou, o společný prostor se spravedlivě střídají. Snaží se jim tu zajistit co nejvíce volného pohybu a dostatečnou socializaci ve směčce. A tak věříme, že všichni časem najdou domov a milující zodpovědnou rodinu, kde budou moci spokojeně dožít.

Jak předání sbírky probíhalo?

Díky Vám, našim zákazníkům, se nám povedlo vybrat dohormady 57 144 Kč. Sbírku jsme předali spolu s Petrou Vraspírovou, divadelní herečkou a zpěvačkou, kterou můžete vidět například v muzikálu Mamma Mia!. Pro pejsky se díky vybrané částce mohlo objednat krmivo jak ganulované, tak psí konzervy. Nechyběly ani pelíšky, kvalitní vodítka a v neposlední řadě také antiparazitní obojky. Doufáme, že jsme společnými silami dokázali pejskům jejich pobyt v útulku maximálně zpříjemnit a přejeme, ať brzy najdou opravdový domov.

Který útulek podpoříme příště?

Od 22.6. probíhá sbírka na útulek v Kralupech nad Vltavou. Přispějte také.