💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv.

Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci.
Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Pet Heroes

Pet Heroes

O sbírce

Od 1. 1. 2022 provozujeme útulek Pet Heroes Lanškroun v areálu Střední školy zemědělské a veterinární Lanškroun. Pečujeme zde o pejsky a kočičky v nouzi, buď ty z ulice nebo od majitelů, kteří se dostali do nouze nebo se ke zvířatům nechovali hezky.

Pejsky léčíme, staráme se o ně a navracíme jim důvěru v člověka. Každý pes má pravidelné venčení, ať už od našich pracovníků nebo venčitelů – dobrovolníků, chodí k nám také praktikanti a praktikantky ze středních zemědělských škol. Pro kočičky připravujeme hlavně kastrační program, ten funguje tak, že jsou kočky na ulici odchytávány, kastrovány a opět vraceny do svých lokalit. Kvůli malé kapacitě útulku a velké potřebě pomoci kočkám, které jsou doslova všude, potřebujeme nejprve zmapovat kočičí populaci v okolí a zastavit její růst. Výjimkou jsou kočky raněné, nemocné a malá pár týdenní koťata, které léčíme a následně jim hledáme domovy. Ostatní kočičky se snažíme vracet zpět.

Rádi byste zvířátkům pomohli a stále přemýšlíte, jak na to? Adopcí na dálku dokážete pro psy a kočky v nouzi udělat mnohem více než si myslíte. Dokážete jim totiž zajistit místo, kde dostanou druhou šanci na život. Staňte se jejich hrdiny a ukažte, že svět jim nabízí i ty krásné věci. Stačí si vybrat z naší nabídky a vyplnit „adopční“ formulář. Budeme vám zasílat informace o tom, jak se vaše zvířátka mají, jak pokračuje jejich léčba a co je nového. Finance z virtuální adopce používáme na zajištění celého projektu. I když budete přispívat jednomu zvířátku, nemusíte se bát, že ostatní by přišli zkrátka. Příspěvek použijeme na pomoc všem zvířátkům. Vy ale budete uvedeni u toho jednoho svého a budete o něm dostávat informace prioritně. Zvířátka ve virtuální adopci jsou nabízena také k normální adopci do nových rodin, ale jejich čekání jim můžete zpříjemnit a podpořit je.

Většina našich finančních prostředků přichází od jednotlivých dárců jako jste vy. Příspěvky používáme na celý provoz organizace, jen díky vám můžeme v pomáhání pokračovat. Také neustále hledáme dočaskáře pro zvířátka, pomocníky na akcích, internetové surfaře a hlavně lidi s velkým zápalem pro věc. Pokud máte zájem zapojit se a pomoct, vyplňte nám prosím dotazník a my se vám ozveme. Pokud chcete přijít venčit, podívejte se na otevírací dobu pro venčení

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Jak můžete přispět na Sbírku ?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.Pet Heroes
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Pet Heroes