❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Psí senioři v nouzi z.s.

Psí senioři v nouzi z.s.

O sbírce

Pomáháme pejskům z ČR starším 7 let formou dočasné péče, tzv. dočasky, což je jakýsi mezistupeň mezi útulkem a přímým domovem. Nejsme azyl, domeček, kde najdete všechny pejsky. Jsme parta lidi, dočaskářů, která ,,ubytuje" pejsky přímo u sebe doma. K dnešnímu dni je nás 10 a dle našich finančních možností bychom rádi rozšiřovali náš tým, abychom mohli pomáhat stále více a více pejskům, kteří naší pomoc žalostně potřebují.

Pejsci k nám přicházejí z útulků, velmi výjimečně od majitelů nezvládajících se o svého mazlíčka starat (nemoc, úmrtí). Následně projdou chlupáči kompletní veterinární péčí (krevní rozbory, vyšetření srdce, kastrace, odstranění nádorů, čistění zubů a další), kterou útulky poskytovat nemohou, jelikož jde o finančně dosti náročnou záležitost, nicméně VELMI nezbytnou pro další fungování a prodloužení života psa. Co si budeme povídat, v útulcích, ač jsme za ně neskutečně vděčni, mají většinou staří pejsci tu nejmenší šanci na další (spokojený) život. Bez lásky a adekvátní pomoci většinou dříve umírají.

Jelikož jsou chlupáči umístěni uvnitř v domácnosti u nás dočaskářů, jsme s nimi v kontaktu více a můžeme tak zjistit povahu psa, co je třeba v chování upravit, naučit…Někteří pejsci už prostě zapomněli, nebo se bohužel neměli kde naučit správným sociálním návykům. Ve finále je nafotíme, vytvoříme inzerci, a vybíráme trvalý domov na míru.

Nové majitele vybíráme velice pečlivě, podepisují s námi adopční smlouvu, a pokud se nejedná o složitější případ, kdy náš spolek nabízí doživotní úhradu veterinárních nákladů, hradí se adopční poplatek, který je stanoven individuálně. Po adopci jsme s novými majiteli v kontaktu, pravidelně nám zasílají fotky a informace, jak se psovi daří. Může nastat i vážná situace, kde se o psa majitelé dále nemohou starat, v takovém případě musí být pes vrácen vždy do naší péče.

Těmito výše popsanými kroky dáváme starším pejskům de facto NOVOU ŠANCI NA ŽIVOT! Děkujeme vám, našim dočaskářům a dalším dobrovolníkům, kteří pomáhají zajistit vše kolem fungování spolku (převozy, focení, inzerce, atd.).

Jsme dobrovolníci pomáhající psím seniorům bez nároku na odměnu. Pro naše dočasné psí svěřence a chod spolku je podpora dárců velmi důležitá, bez ní bychom pomáhat nemohli, protože veškerá péče je financována z darů a dobrovolných příspěvků. Práce našeho týmu i dočaskářů je tedy od roku 2014 až do současnosti čistě dobrovolnou prací.

Své finanční dary posílejte převodem, prosím, na náš transparentní účet u Fio banky, číslo účtu: 2901597990/2010

Web: https://psiseniorivnouzi.cz/kdo-jsme

Jak můžete přispět na Sbírku Psí senioři v nouzi, z.s. ?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Psí senioři v nouzi, z.s.