Vážení zákazníci, z technických důvodů budou Vámi nyní vytvořené objednávky expedované s týdenním zpožděním. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, z technických důvodů budou Vámi nyní vytvořené objednávky expedované s týdenním zpožděním. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Psí život, z.s.

Psí život, z.s.

V našich pravidelných online sbírkách jsme již podpořili desítky organizací, jež poskytují přístřešek opuštěným zvířátkům. Avšak tito mazlíčci nejsou jediní, kdo potřebují naši pomoc. Čím dál více jich totiž také žije na ulici – po boku svých milovaných páníčků bez domova. A proto jsme opravdu moc rádi, že jsme v naší online sbírce společně s našimi zákazníky mohli podpořit organizaci Psí život, která těmto lidem a zvířatům pomáhá a svou činností přispívá k prevenci šíření chorob, jež by mohly ohrozit celou naši společnost. 

V Česku žijí tisíce lidí bez domova a neméně je i zvířat, která jim dělají na ulici společnost. Tito lidé však nemají prostředky na to, aby se o své chlupaté přátele mohli dostatečně postarat. A tak jejich mazlíčci zpravidla nebývají očkovaní a trpí různými nemocemi a parazity, jež se mohou rozšířit mezi další zvířata i lidi. Právě proto organizace Psí život od roku 2014 pravidelně pořádá očkovací akce v rámci projektu „Zdravá zvířata – zdraví lidé“ a snaží se situaci v naší republice zlepšit. Vakcíny ovšem něco stojí, a tak musí spoléhat na pomoc štědrých dárců z řad firem či fyzických osob.

My jsme se rozhodli organizaci Psí život podpořit v rámci jedné z našich měsíčních sbírek, do které mohli naši zákazníci přispívat libovolnou částkou na konci nákupu. Jako vždy, i tentokrát jsme celkovou sumu zdvojnásobili, takže jsme na očkovací akci, která proběhla 5.října 2023 na pražské Štvanici, rozhodně nepřijeli s prázdnou. Díky neuvěřitelné štědrosti našich zákazníků si organizace na našem e-shopu může vybrat zboží za 79 161 Kč

Na Štvanici jsme vyrazili předat symbolický šek ve společnosti Anety Parris z nadačního fondu Staň se srdcařem a patronky sbírky, tanečnice Ester Švrčínové (@esteriana). Na místě jsme se setkali i s Veterináři bez hranic, kteří neúnavně očkovali zvířata proti vnitřním i vnějším parazitům a zároveň prováděli i preventivní prohlídku chrupu, uší apod. Kromě nich se akce zúčastnili i terénní pracovníci, kteří pomáhají lidem bez domova získávat chovatelské potřeby pro jejich mazlíčky. Právě pro ně byla naše sbírka určená – vodítek, obojků, přepravek a antiparazitik totiž není nikdy dost!

Máme obrovskou radost, že jsme díky vám opět mohli někomu pomoci.  Zvláště pak organizaci, díky níž zůstanou v bezpečí nejen zvířata na ulici, ale i celá veřejnost. Moc děkujeme všem, kdo přispěli!

 

O sbírce

Naším posláním je pomáhat psům a kočkám, jejichž majitelé se dostali do tíživé životní situace nebo se pohybují "na okraji společnosti" a nedokáží o své zvíře dostatečně pečovat. Našim cílem přitom není zvířata odebírat, ale zpřístupnit jim potřebnou péči.

Jako JEDINÁ ORGANIZACE v České republice se cíleně zaměřujeme na pomoc zvířatům, která patří lidem bez domova, osobám závislým na návykových látkách a zvířatům, která žijí s lidmi v sociálně vyloučených lokalitách. Naše činnost je rozkročena do čtyř oblastí - sociální, ekologické, zdravotní a environmentální a snažíme se o zlepšení situace na všech těchto úrovních. Nejsme útulek, ale spíše terénní služba.

Naši organizaci tvoří lidé, kteří se dlouhodobě věnují pomoci zvířatům v nouzi, řadu let působí v neziskovém sektoru a aktivně se zajímají o sociálně ekologická témata. Naše zaujetí záchranou zvířat dokládá i skutečnost, že každý z našich členů má doma nejedno zvíře zachráněné z množírny, odebrané z nevyhovujících podmínek nebo z útulku.

Protože pomáháme hlavně zvířatům, která patří lidem bez domova a osobám, které jsou závislé na návykových látkách, často se tak setkáváme s případy zvířat, které potřebují neodkladnou akutní pomoc. Tyto případy nám pomáhají řešit pravidelní měsíční dárci. Dary od nich postupně shromažďujeme, abychom je mohli okamžitě využít při řešení nečekané akutní situace. Neztrácíme tak drahocenný čas postupným sbíráním peněz, ale můžeme reagovat obratem.

Jak můžete přispět na Sbírku Psí život, z.s. ?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Psí život, z.s.