🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

Sezóna klíšťat je tady. 

💣 Akce pro psy! 6x konzerva zdarma.

😻 Akce pro kočky! Kočkolit 1+1 zdarma.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Rafael o.p.s.

Rafael o.p.s.

O sbírce

Dne 20.11.2013 byla založena nezisková obecně prospěšná společnost "RAFAEL" První dočasný domov pro týrané psy - terapie, léčení a osvěta o.p.s. 
Máme 10 zcela ekologických a vytápěných boudiček, každá boudička má své okno, výlezový otvor do výběhu a úsporné vytápění infrapanelem. Rozměry jsou 2x2x2 m. V každé boudičce je možné regulovat teplotu dle potřeby.


 Zakladatelka a provozovatelka Iva Volková je (ne)obyčejná žena, která miluje zvířata, přírodu a vše živé.
„Pejskům poskytuji nadstandardní péči a služby, které jim nemůžou být poskytovány v klasickém útulku. Léčím je jak na duši, tak i na těle. Pejskům provádím mimo jiné, i speciální osvědčené fyzioterapeutické a psychoterapeutické procedury. Učím je zvládání hygienických návyků a poskytuji výcvik základní poslušnosti formou pozitivní motivace. Po vyléčení pejskům hledám nové milující rodiny. Naše zařízení je pod dohledem veterinárních lékařů.


Každý pejsek má svůj krásný a vytápěný pokojíček. Přes den se můžou probíhat po zahradě a nebo odpočívají ve svých výbězích, které jsou zastíněné, aby neleželi na přímém slunci. Chodíme na procházky, milují koupání v řece a jsou šťastní, že jsem s nimi. Pořád se chtějí mazlit, a nejvíce si užívají masáže. Všichni pejsci se tu cítí jako doma.”
 
Jak můžete pomoci společně s námi? 
Je možné do Rafaelu přivézt čerstvé maso - hovězí, krůtí, kuřecí prsíčka. Kvalitní konzerv nebo kvalitní prémiové granule. Naši pejsci k nám přijíždějí velice podvyživení, někdy na hranici smrti. Musí být rozkrmováni naprosto kvalitními pokrmy. Potřebujeme veliké množství odčervovacích tablet, odblešovací přípravky, kloubní výživy, lososové oleje ap. Dále budeme vděčni i za jakoukoli finanční pomoc na veškerý provoz našeho domova. Děkujeme.
Webové stránky https://www.rafael-ops.cz/

 

Jak můžete přispět na útulek Rafael o.p.s.?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

Fotografie z projektu Rafael o.p.s.