🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Rafael o.p.s.

Rafael o.p.s.

Předání sbírky pro Rafael Ops

Zakladatelka organizace Rafael o.p.s, Iva Volková, vždycky milovala zvířata a chtěla jim pomáhat. Proto v roce 2013 postavila „na zelené louce“ v obci Hamr u Římova v Jižních Čechách nový domov pro týrané pejsky. O zvířata zde nejen pečuje, ale také je cvičí, lečí na duši i na těle, což jim dopomáhá k novému začátku a šanci na šťastný domov u nových páníčků. Ti, pro které se nový domov nenajde, žijí s paní Ivou v Rafaelu dále. A lidé, kteří mají zájem trochu pomoci, si je mohou adoptovat alespoň virtuálně a přispět na jejich krmení a veterinární péči.

Zvířata v Rafaelu mají k dispozici zastíněné výběhy a 10 zcela ekologických a vytápěných boudiček s vlastním oknem, výlezovým otvorem do výběhu a úsporným vytápěním infrapanelem. V každé boudičce je možné podle potřeby regulovat teplotu. A právě teď se pracuje na rozšíření kapacity, jelikož ty stávající jsou již nedostatečné.

Projekt paní Ivy nás skutečně chytil za srdce, a proto jsme se rozhodli uspořádat pro Rafael o.p.s. sbírku na našem e-shopu. Kromě péče o zvířata se totiž paní Iva věnuje také osvětě dětí – učí je, jak se zachovat, když zjistí, že někdo zvířata týrá a jak se o ně postarat. Říká, že je to její životní poslání. A my si myslíme, že takové projekty se musí podporovat a jsme opravdu rádi, že se nám společně s našimi zákazníky podařilo vybrat neuvěřitelných 142 014 Kč.

Děkujeme všem, kdo se do sbírky zapojili!

O sbírce

Dne 20.11.2013 byla založena nezisková obecně prospěšná společnost "RAFAEL" První dočasný domov pro týrané psy - terapie, léčení a osvěta o.p.s. 
Máme 10 zcela ekologických a vytápěných boudiček, každá boudička má své okno, výlezový otvor do výběhu a úsporné vytápění infrapanelem. Rozměry jsou 2x2x2 m. V každé boudičce je možné regulovat teplotu dle potřeby.


 Zakladatelka a provozovatelka Iva Volková je (ne)obyčejná žena, která miluje zvířata, přírodu a vše živé.
„Pejskům poskytuji nadstandardní péči a služby, které jim nemůžou být poskytovány v klasickém útulku. Léčím je jak na duši, tak i na těle. Pejskům provádím mimo jiné, i speciální osvědčené fyzioterapeutické a psychoterapeutické procedury. Učím je zvládání hygienických návyků a poskytuji výcvik základní poslušnosti formou pozitivní motivace. Po vyléčení pejskům hledám nové milující rodiny. Naše zařízení je pod dohledem veterinárních lékařů.


Každý pejsek má svůj krásný a vytápěný pokojíček. Přes den se můžou probíhat po zahradě a nebo odpočívají ve svých výbězích, které jsou zastíněné, aby neleželi na přímém slunci. Chodíme na procházky, milují koupání v řece a jsou šťastní, že jsem s nimi. Pořád se chtějí mazlit, a nejvíce si užívají masáže. Všichni pejsci se tu cítí jako doma.”
 
Jak můžete pomoci společně s námi? 
Je možné do Rafaelu přivézt čerstvé maso - hovězí, krůtí, kuřecí prsíčka. Kvalitní konzerv nebo kvalitní prémiové granule. Naši pejsci k nám přijíždějí velice podvyživení, někdy na hranici smrti. Musí být rozkrmováni naprosto kvalitními pokrmy. Potřebujeme veliké množství odčervovacích tablet, odblešovací přípravky, kloubní výživy, lososové oleje ap. Dále budeme vděčni i za jakoukoli finanční pomoc na veškerý provoz našeho domova. Děkujeme.
Webové stránky https://www.rafael-ops.cz/

 

Fotografie z projektu Rafael o.p.s.