💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv.

Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci.
Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Sbírka na podporu zvířat z Ukrajiny

Sbírka na podporu zvířat z Ukrajiny

Předání sbírky Pomoc Ukrajině

Když na konci února vyeskalovala situace na Ukrajině ve válečný konflikt, byli jsme všichni v šoku a v myšlenkách se všemi, kteří museli utéct ze svých domovů. A protože víme, že jsou to lidé, kteří by stejně jako my neodešli bez svých zvířecích mazlíčků, hned v březnu jsme uspořádali sbírku, abychom jim alespoň trochu pomohli. Jsme neskonale vděční všem, kteří se k nám připojili, protože jsme společně vybrali naší zatím historicky největší částku v online sbírce!

Sbírku jsme pár dní po vypuknutí konfliktu uspořádali společně s nadačním fondem Staň se srdcařem na našem e-shopu. Cílem sbírky bylo získat finanční prostředky pro spolupracující organizace Anidef z.s., Dočasky Dede z. s., Home4Pets z.s. a Pet Heroes z.s., které zabezpečují veškerou péči příchozím zvířátkům – od čipování, veterinární péče a krmiva až po dočasné ubytování, než jejich páníčci zajistí potřebné formality a nový domov. Díky dobrým srdcím našich zákazníků se na kontě sbírky po měsíci trvání objevilo 118 606 Kč. My jsme částku zdvojnásobili a mohli jsme tak organizacím předat neuvěřitelných 237 212 Kč!

Za vybranou částku od zákazníků Super zoo organizace nakoupily granule, konzervy, přepravky a boudy pro psy, pochoutky nebo kočkolity pro zvířátka v jejich péči. Společně jsme takto zajistili pomoc již zhruba 140 konkrétním rodinám se zvířaty, přičemž hlavní koordinátor pomoci, organizace Home4Pets od začátku války vyřídila dalších 150 žádostí a dotazů přes operátora a sociální sítě.

Bohužel je více než jasné, že lidí a zvířat, kteří potřebují a budou potřebovat pomoc, bude stále přibývat. Pokud jste mezi nimi nebo víte o někom, kdo aktuálně pomoc potřebuje, zavolejte na číslo 774 653 354 nebo napište na sociální sítě organizace Home4Pets, která se individuálně věnuje každému, kdo pomoc aktuálně potřebuje.

Za všechny organizace bychom touto cestou rádi poděkovali všem, kterým nebyly a nejsou osudy ukrajinských mazlíčků lhostejné a do naší sbírky přispěli i tou nejmenší částkou. Jak je vidět, i pouhá desetikoruna může výslednou částku proměnit v téměř čtvrt milionu korun! Máme opravdu ohromnou radost, že jsme díky vám mohli pomoci takto vysokou částkou. Ještě jednou děkujeme!

 

 

 

 

O sbírce

 

Sbírka na pomoc zvířatům z Ukrajiny

Události posledních dní, které se odehrávají na Ukrajině, jistě zasáhly každého z nás. Doufáme a věříme, že toto období nebude dlouho trvat, avšak v tuto chvíli lidé a zvířata z této země potřebují veškerou naši pomoc.

Pomáhejme páníčkům i mazlíčkům

Ať už se obyvatelé Ukrajiny rozhodli zůstat a bránit své domovy nebo se vydali před válkou ukrýt v zahraničí, spousta z nich tak činí ve společnosti svých milovaných mazlíčků, jejichž životy jsou pro ně stejně důležité, jako ty jejich vlastní. Ani nám jejich osudy nejsou lhostejné, a proto jsme spojili síly s nadačním fondem Staň se srdcařem a organizacemi Anidef, Dočasky Dede, Home 4 Pets,a Pet Heroes, které dělají vše pro to, aby zde bylo o příchozí zvířata dobře postaráno. Potřebují na to ovšem finanční a materiální pomoc, kterou bychom jim rádi pomocí této sbírky poskytli. Pokud nám to situace umožní, rádi bychom v budoucnu pomohli i zvířatům, která zůstala na Ukrajině.

Jakou pomoc zvířata od nás potřebují?

Státní veterinární správa za účelem ochrany ČR před zavlečením vztekliny požaduje u zvířat (kočky, psi, fretky) vstupujících na naše území následující opatření: Vyšetření a případné čipování veterinářem do 72 hodin od vstupu, 10denní karanténa, návštěva veterináře mezi 5–10 dnem pro prevenci vztekliny.

Výše zmíněné organizace nejen že zajistí potřebná vyšetření, čipování či očkování, ale také zabezpečí veškerou péči o zvířata do té doby, než jejich majitelé získají bydlení, vyřeší potřebné formality a budou se o ně moci opět postarat.

Pokud víte o konkrétních případech, kde je pomoc aktuálně potřeba, můžete kontaktovat přímo koordinátory na emailu H4P@centrum.cz

Děkujeme za jakoukoliv částku

Každá koruna, kterou přispějete, se počítá! Libovolnou částku můžete do sbírky věnovat přímo zde na našem e-shopu při vašem nákupu. A jak už je našim zvykem, částku, kterou darují naši zákazníci zdvojnásobíme a poskytneme tak materiální podporu ještě více zvířatům v nouzi.

Moc si vážíme vaší pomoci. Děkujeme!

Jak můžete přispět na Sbírku na podporu zvířat z Ukrajiny ?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme!