💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv.

Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci.
Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Spolek Fousek z.s.

Spolek Fousek z.s.

Spolek Fousek z.s., sídlem v Krupce u Teplic, je neziskovou organizací, zabývající se již od roku 2009 péčí o opuštěné a týrané kočky. Stejně tak je naší ambicí šíření osvěty v tématech úzce souvisejících s naší hlavní činností, jako jsou kastrace, očkování, správná péče ať domácí, tak veterinární, krmení, péče o nejmenší koťata, kočičí seniory, nemoci koček. Rozsah naší činnosti je směřován zejména v oblasti severních Čech, velmi často však pomáháme za hranicí této lokality, zachraňujeme kočky z celé České republiky i ze sousedních zemí. Aktuálně ve Fousku pečujeme o 116 koček různého věku, od docela malých koťat až po kočičí seniory. Často bereme do péče kočky handicapované, zraněné, chronicky nemocné, a i těmto se díky dobrým lidem daří nacházet nové domovy, samozřejmě až poté, co se nám je podaří zdravotně stabilizovat. Ročně přijímáme do péče průměrně okolo 180 koček a zhruba 140 kočkám se v průměru ročně podaří najít nový domov. V Krupce a pod novým vedením Fousek funguje již čtyři roky a za tuto dobu se tak podařilo najít domov více než pěti stům opuštěných či nechtěných koček.

Prioritou naší činnosti je kvalitní péče, spolupracujeme se špičkovým veterinárním pracovištěm v Mělníce, dbáme na kvalitu zejména zdravotní péče, kterou považujeme za základ. Soustředíme se současně na prevenci, všechny kočky v naší péči testujeme na nemoci Felv, Fiv, všechny kočky očkujeme, kastrujeme, krmíme kvalitním krmivem s doplňky stravy tak, abychom našim svěřencům, kteří mají ve většině případů velmi nelehký životní start, zajistili tu nejlepší možnou péči a co nejsilnější start do toho nového života, který u nás začínají. Kočkám po jejich stabilizaci hledáme nové domovy, které pečlivě vybíráme, mnohdy zájemcům řekneme i ne, pokud si nejsme jisti, že by zvíře u nich mělo ty nejlepší možné podmínky. S adopčními rodinami jsme dále v kontaktu a jsme jim vždy nápomocni v případě jakéhokoli budoucího problému.

Osvětu považujeme za jeden ze stěžejních bodů naší činnosti, ve spolupráci s obcemi a školami plánujeme osvětové programy ve školkách a základních školách, rádi bychom realizovali i terapeutické programy v domovech pro seniory.

Poslední dva roky jsme začali s pravidelnými kastračními maratony, jejichž cílem je zpřístupnění kastrací pro kočky jak majitelům, kteří nejsou schopni tyto zajistit, ať již z finančních důvodů, či z důvodů problematické mobility, dále lidem, kteří mají ve svém okolí bezprizorní zvířata, která se na ulici bez jakékoli péče množí, přičemž nemají možnost zajistit těmto kastrace. Kastrace bezprizorních koček je cestou, jak zabránit dalšímu utrpení zvířat na ulici, jejich nekontrolovanému množení a následné přeplněnosti útulků.

Všichni členové spolku se o kočky starají ve svém volném čase, po výkonu vlastních zaměstnání, bez nároku na jakýkoli honorář, přičemž všichni tito dobrovolníci, se účastní pravidelných služeb v útulku, kdy pečují o naše kočičí svěřence a aby jejich péče byla na špičkové úrovni, průběžně se vzdělávají zejména v otázkách veterinárních základů, správné výživy a další nezbytné péče.

Jak můžete přispět na Spolek Fousek z.s.?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Spolek Fousek z.s.