🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

Sezóna klíšťat je tady. 

💣 Akce pro psy! 6x konzerva zdarma.

😻 Akce pro kočky! Kočkolit 1+1 zdarma.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Spolek Psi pomáhají

Spolek Psi pomáhají

O sbírce

Jsme spolek Psi pomáhají a najdete nás v Drhovicích u Tábora, kde se naše centrum rozkládá na 1ha. Věnujeme se především socializaci psích mazlíčků, záchraně nechtěných a nemocných psů. Vše je bohužel finančně náročné, a tak se snažíme být soběstační. Proto už několik let provozujeme psí hotel, také pomáháme pejskům a jejich majitelům s přípravou na výstavy. Dále se věnujeme výcviku a ovladatelnosti formou hry a v neposlední řadě i rehabilitačnímu cvičení. 
Další částí naší práce a zároveň tou nejkrásnější je canisterapie, které se věnujeme již 14 let. Už pátým rokem navštěvujeme s našimi pejsky oddělení následné péče a sociální lůžka v Táborské nemocnici. Všech sedm pejsků prošlo řádnými canisterapeutickými zkouškami, aby mohli tuto krásnou práci dělat a vykouzlit úsměv na tváři u těch lidiček, kteří to nejvíce potřebují. 

Pomáháme týraným a opuštěným psům bez domova a snažíme se vzdělávat širokou veřejnost o této problematice. Pejskům v naší péči můžete přispět na náš transparentní účet 2201789449/2010.

 

Fotografie z projektu spolek Psi pomáhají