❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Pomoc útulkům / Spolek Psi pomáhají

Spolek Psi pomáhají

Předání sbírky pro spolek Psi pomáhají

23 pejsků a prasátko Boris – to jsou obyvatelé organizace Psi pomáhají, kterou v roce 2012 založila Kateřina Zíchová v Drhovicích u Tábora. Útulek sídlí v objektu bývalých kasáren a vypadá jako z pohádky – všude je plno zeleně a v areálu najdete kromě domu a kotců i útulný mobilheim.

V Spolek se věnuje osvětě, socializaci a záchraně nechtěných a nemocných pejsků. S pejsky, kteří s nimi žijí trvale, Kateřina provozuje canisterapii. Pravidelně navštěvují LDN v Táboře. Jelikož je ale provoz areálu v Drhovicích finančně náročný, najdete v něm i psí hotel, případně tam můžete zajet společně se svým pejskem na (pře)výchovu či přípravu na výstavu.

My jsme se do Drhovic vypravili společně s Anetou z nadačního fondu Staň se srdcařem a patronem sbírky byl tentokrát módní návrhář Osmany Laffita, který přijel společně se svým manželem Guyem. Na našem e-shopu jsme totiž pro spolek Psi pomáhají uspořádali sbírku, ve které naši zákazníci přispěli částkou 70 234 Kč. A my jsme částku, jak je naším zvykem, dvojnásobili! Spolek Psi pomáhají si tak na našem e-shopu mohl vybrat krmivo, pamlsky a další vybavení v celkové hodnotě 140 496 Kč.

Při návštěvě útulku panovala opravdu dobrá nálada. Paní Kateřina pro nás připravila občerstvení a u výborné kávy nám vyprávěla příběh své organizace, zatímco kolem nás pobíhali její pejskové. Pan Laffita s manželem jsou velmi sympatický a zábavný pár, takže jsme s pejsky, prasátkem Borisem a Kateřinou strávili celé odpoledne a vůbec se nám z toho ráje nechtělo pryč! Moc děkujeme vám všem, kdo jste nám pomohli dát dohromady tak krásný finanční příspěvek a budete-li mít cestu do Drhovic, určitě se tam zastavte!

Pokud byste chtěli i vy podpořit spolek Psi pomáhají, své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet 2201789449/2010 (https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2201789449).

O sbírce

Jsme spolek Psi pomáhají a najdete nás v Drhovicích u Tábora, kde se naše centrum rozkládá na 1ha. Věnujeme se především socializaci psích mazlíčků, záchraně nechtěných a nemocných psů. Vše je bohužel finančně náročné, a tak se snažíme být soběstační. Proto už několik let provozujeme psí hotel, také pomáháme pejskům a jejich majitelům s přípravou na výstavy. Dále se věnujeme výcviku a ovladatelnosti formou hry a v neposlední řadě i rehabilitačnímu cvičení. 
Další částí naší práce a zároveň tou nejkrásnější je canisterapie, které se věnujeme již 14 let. Už pátým rokem navštěvujeme s našimi pejsky oddělení následné péče a sociální lůžka v Táborské nemocnici. Všech sedm pejsků prošlo řádnými canisterapeutickými zkouškami, aby mohli tuto krásnou práci dělat a vykouzlit úsměv na tváři u těch lidiček, kteří to nejvíce potřebují. 

Pomáháme týraným a opuštěným psům bez domova a snažíme se vzdělávat širokou veřejnost o této problematice. Pejskům v naší péči můžete přispět na náš transparentní účet 2201789449/2010.

 

Fotografie z projektu spolek Psi pomáhají