🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Tlapky Mochov

Tlapky Mochov

O sbírce

Jsme jeden z největších soukromých útulků ve středočeském kraji, najdete nás v obci Mochov (Praha- východ). Vznikli jsme z touhy pomáhat opuštěným, toulavým a týraným kočičkám, nechtěným koťátkům.

Náš útulek je unikátní tím, že se snažíme nepoužívat klece a kotce, naši miláčci mají samostatné pokoje a učíme je soužití v normální domácnosti. Dospělé kočky, které jsou vykastrované, mají po celý rok přístup ven na zahradu.

Na podzim roku 2012 u nás proběhla velká rekonstrukce, vytvořili jsme pro kočky velkou "kočkohernu", karanténní pokoj a z finančních příspěvků od lidí a z našich osobních zdrojů jsme zakoupili i potřebné vybavení.

Stále ještě máme velké plány do budoucna, ale finančních zdrojů není tolik, kolik bychom si přáli. Jen 1/8 nákladů na provoz depozita, na stravu a veterinární péči, se nám podaří uhradit ze zaslaných příspěvků, vše ostatní hradíme ze svého.

Náš útulek není podporován žádnými dotacemi a je plně financován z našich soukromých zdrojů, proto je každá vaše pomoc (nejen finanční) vítaná. Rádi bychom v našich řadách přivítali i nové dobrovolníky, kteří by nám chtěli pomoci s organizací akcí, umisťovacích výstav, inzercí, nabízením výrobků z našeho obchůdku nebo péčí o naše miláčky.

Po dohodě nás můžete kdykoliv navštívit s úmyslem osvojení zvířete, ale také za účelem nezávazné návštěvy a prohlídky našeho depozita.

 

Fotografie z projektu Tlapky Mochov