🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Útulek Bouda

Útulek Bouda

Že láska ke zvířatům nezná hranice jsme zjistili při návštěvě útulku Bouda kousek od Ostravy, kam jsme se vydali společně s Anetou Parris z nadace Staň se srdcařem a influencerkou a finalistkou Miss Czech Republic Hanou Dědkovou, která se stala patronkou naší online sbírky na pomoc jejich zvířatům. Na návštěvu jsme tedy nepřijeli s prázdnou – společně jste s námi dali dohromady neuvěřitelných 94 494 Kč!

Pár týdnů před tím, než jsme do Boudy zavítali s dobrými zprávami a šekem na vybranou částku, do útulku přibylo hned 14 nových obyvatel, které provozovatelé organizace přivezli až z Rumunska. O 5 mladých fenek a 9 štěňátek v nouzi se totiž neměl kdo jiný postarat, a tak i přes veškeré komplikace, které převoz přes hranice a příjem zvířat nesou, se do záchrany těchto zvířat dobří lidé z Boudy pustili. Ve své péči mají aktuálně ještě dvě fenky středoasijského pasteveckého psa, takže nás u nich přivítal štěkot 16 spokojených psích mazlíčků

O pejsky, kteří v útulku nachází útočiště je v Boudě velmi dobře postaráno – mají přístup nejen k prvotřídní veterinární péči, ale také je jim věnována veškerá pozornost. Celý den si s nimi dvounozí obyvatelé útulku hrají, mazlí je a zbavují je strachu z kontaktu s lidmi.

Cílem organizace je najít všem svým čtyřnohým svěřencům co nejdříve nové domovy a my věříme, že se jim to podaří! Mezitím jim ale díky vaší finanční pomoci mohou dopřát kvalitní krmivo a jiné chovatelské potřeby, které si u nás mohou vybrat.

Jménem Super zoo a pejsků z Boudy vám chceme moc poděkovat, za to, že vám jejich životy nejsou lhostejné! 

 

O sbírce

Jsme útulek v Rychvaldu (kousek od Ostravy). Bouda jako symbol psího domova. Domova, který u nás pejsci nalézají v nově zrekonstruovaných psích pokojíčcích, které v chladnějším počasí vytápíme. Domova, který se jim snažíme dopřát pečlivým výběrem jejich budoucí rodiny. Zlomené psí dušičky u nás nachází vřelou náruč, teplý pelíšek, plnou misku a spoustu mazlení a dovádění na zahradě. Jsme soukromý útulek, domácké útočiště pro psy v nouzi, pejsci mají k dispozici zrekonstruovanou hospodářskou budovu, zahradu. Nespolupracujeme s městem, veškeré náklady spojené s provozem a péčí o pejsky jsou hrazeny z darů našich podporovatelů nebo prostřednictvím sbírek. Rádi uvítáme dobrovolnou výpomoc ve formě venčení, socializace pejsků a administrativní pomoc. Více o naší činnosti najdete na našem Facebooku či Instagramu

Jak můžete přispět na útulek Bouda?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Fotografie z útulku Bouda