🎁 - 15 % na váš nákup. Slevový kód SUPERDAYS. Více informaci.

📱 Stáhněte si novou mobilní aplikaci Super zoo. Více informaci.

🐾 Mega výprodej, slevy 50 % a více.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Voříškov

Voříškov

O sbírce

Voříškov je přechodný domov. U nás se psům dostane lásky, kvalitní stravy, vycházek do krásného okolí, socializace, výcviku a pomazlení. Nedílnou součástí péče o naše svěřence je i zajištění veterinární péče, proto spolupracujeme se špičkovými veterináři. Psi a ostatní zvířata se k nám dostávají přímo od majitelů, kteří je z různých příčin už nemohou mít u sebe, z důvodu odebrání pro týrání nebo z chovu v nevhodných podmínkách, v neposlední řadě zvířata ztracená a zatoulaná. Spolupracujeme s dalšími útulky a organizacemi, od kterých do našeho rodinného azylu přijímáme především psy problémové, se strachovou agresivitou nebo velmi plaché. Trpělivě s nimi pracujeme, aby měli šanci na adopci a plnohodnotný život. Pomáháme jim vrátit se zpět do normálního života. Zpočátku jsme péči o psy a budování útulku platili ze svého, na úkor vlastního bydlení, dovolených a vůbec všeho, za co většina lidí obvykle utrácí peníze. Psů, kteří potřebovali naši péči, ale přibývalo, a už nebylo reálné financovat provoz bez pomoci druhých. Bez Vaší pomoci.

 

Adopční poplatky většinou nepokryjí ani základní náklady a pak nezbývá na rozvoj azylu, zvyšování kapacity pro ubytování psů a vylepšování jejich životního prostředí u nás. Naší vizí je vybudovat útulek co nejšetrnější k přírodě a okolí a zároveň poskytnout zvířatům v naší péči takové místo, kde se budou cítit bezpečně a spokojeně, kde se nebudou jen nudit v kotci. Se psy denně pracujeme, odnaučujeme je nevhodné chování, hrajeme si s nimi, venčíme je v přilehlém okolí, bereme je na dlouhé procházky nebo s nimi jezdíme autem do okolních obcí a do Prahy. S ostatními pejskaři podnikáme společné socializační vycházky, coursing a jiné tréninky psích sportů, spolupracujeme s vynikajícími trenéry psů a vybranými cvičáky. Na pozemku není elektřina, tu zajišťujeme solárními panely. Vodu jsme měli prvních 5 let pouze studenou ze studny s ruční pumpou. Když jsme začínali, byl Voříškov jen holá louka, z poloviny zarostlá náletovým křovím. Protože naši dobří spoluobčané z pozemku tajně odnášeli stavební materiál, začali Petr s Anežkou ve vznikajícím útulku přespávat ve stanu. Byl to občas velký adrenalin, prošli jsme si stavy, kdy jsme byli na pokraji zhroucení a vyčerpání. Tahle cesta pro nás ale měla a stále má velký smysl. A proto se jí nehodláme přes všechna úskalí vzdát a pro zvířata, která potřebují naši péči, tu budeme, dokud nám to síly dovolí.

Jak můžete přispět na Miniazyl Voříškov?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Voříškov