🐶 Limitovaná kolekce k filmu GUMP je právě v prodeji! Více informaci.

🐶 Limitovaná kolekce k filmu GUMP je právě v prodeji!

❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Pracovní doba u telefonu: Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Pomoc útulkům / Vybrali jsme 64 382 Kč pro záchranné centrum BEST FRIENDS

Vybrali jsme 64 382 Kč pro záchranné centrum BEST FRIENDS

V uplynulém období jsme v rámci naší on-line sbírky vybírali finanční podporu pro záchranné centrum BEST FRIENDS. Jakou částku se nám díky vám, našim zákazníkům, povedlo vybrat, kdy a s kým jsme byli finanční pomoc předat se dočtete v našem článku.

Proč právě centrum BEST FRIENDS

Protože provozovatelé chtějí vybudovat soběstačnou ekofarmu, kterou bude moci navštívit široká veřejnost. Součástí je práve již v současnosti fungující útulek, kde mají pejsci opravdu velké výběhy a mohou si bezpečně hrát. Společně s Ivetou Lutovskou Vítovou jsme vyrazili s hrstí pamlsků všechny pejsky pozdravit. Přivítalo nás hodně chlupatých zvědavců. Někteří z nich pocházeli také z kauzy Kamenice. Celý tým centra BEST FRIENDS opravdu odvádí skvělou práci. Věnují se resocializaci zraněných psích duší a pomáhají pejskům budovat sebedůvěru, kterou třeba nikdy neměli šanci poznat a je to na nich znát. Jsou veselí, chtějí se mazlit a hrát si.  

Co jsme s sebou přivezli?

Celkem se nám společnými silami podařilo vybrat 64 382 Kč. Centrum BEST FRIENDS tak mohlo pejskům pořídit nové boudičky a pelíšky, hračky, desinfekční prostředky a další užitečné věci, které budou potřeba, než si pro pejsky přijedou náhradní páníčci. Moc vám všem děkujeme, že jste se sbírky také zúčastnili. Jak celé předání probíhalo, jsme samozřejmě zdokumentovali a můžete si prohlédnout fotogalerii.

Jaký útulek je další na řadě?

Protože chceme pomáhat zvířátkům v nouzi i nadále, budeme rádi, když se k nám opět připojíte. Od 1.4. probíhá sbírka na útulek v pražské Libni