321 000 180

Po - Pá: 8:00 - 16:30
/ Prodejny / Frýdlant nad Ostravicí

Na tuto prodejnu hledáme posilu do týmu na pozici prodavač/ka.

Frýdlant nad Ostravicí

Zvolit jako mojí prodejnu

Otevírací doba

Po - Ne: 8.00 - 19.00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Hlodavci
Ptactvo
Akvaristika
Terarijní zvířata

Adresa

Hlavní 1713
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Kontakt

E-mail: frydlantno@superzoo.cz
Tel.: 597457768

Vzkaz z prodejny

 Lenka Hoferová  - manažerka prodejny

Lenka Hoferová - manažerka prodejny

“ Milí zákazníci, tento měsíc jsme pro Vás připravili spousty zvýhodněných nákupů na kapsičky, pamlsky a steliva. Dále pak ke každému 8 kg a 15 kg balení krmiva Prospera Plus pro psy dostanete jako dárek 230g balíček sušeného masa zdarma. Na naší prodejně najdete také oblečky, svítící obojky a přívěsky pro psy. Nově máme pro psy a kočky masové kapsičky Ontario v superprémiové kvalitě bez lepku. Ke krmivu Ontario Cat 2 kg, v nové receptuře s nízkým obsahem obilovin dostanete 50g balíček pochoutek zdarma.  Těšíme se na vaši návštěvu!  ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

 • Autem GPS 49.5840675N, 18.3599472E
  Ze směru Frýdek-Místek
  Projet Frýdlantem po hlavní silnici, na kruhovém objezdu druhým výjezdem pokračovat dál po hlavní přes železniční přejezd po cca 100 m (za Benzinou) odbočit vlevo na parkoviště.
  Ze směru Frenštát pod Radhoštěm
  Odbočit na Malenovice dál po hlavní silnici, po cca 1 500 m (před Benzinou) odbočit vpravo na parkoviště.
 • BUS + Vlak Po ulici Poštovní (směr Ostravice) po cca 700 m vpravo přes železniční přejezd po cca 100m (za Benzinou) odbočit vlevo.

 

Ani ve městě železa nechybí prodejna chovatelských potřeb SUPER ZOO. Vždyť milovníky zvířátek najdeme jistě i tady. Pokud jimi jste, přijďte se podívat na naše rybičky, agamy, chameleony, králíčky, křečky a další zvířátka. Určitě si to u nás zamilujete. Pokud máte doma vlastního mazlíčka, u nás pro něj můžete zakoupit vše potřebné k jeho spokojenému životu. Máme i parádní výběr hraček pro psy nebo záchodků pro kočky. Abychom nezapomněli, k nám se můžete zastavit i se svým mazlíčkem! Parkovat můžete přímo před prodejnou. Moc se na Vás i mazlíčka těšíme.

 

Další prodejny v blízkosti