🎁 - 15 % na váš nákup. Slevový kód SUPERDAYS. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Prodejny / Havířov Rotunda

Havířov Rotunda

 

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Gravírování známek

ne

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

U Stadionu 1655/8a
736 01 Havířov

Kontakt

E-mail: havirov@superzoo.cz
Tel.: 553 033 221

Vzkaz z prodejny

 Daniela Pekárková  - manažerka prodejny

Daniela Pekárková - manažerka prodejny

“ První slunečné dny nám dávají najevo, že jaro už se blíží. Bohužel s okolní přírodou se také probouzejí parazité, kteří dokážou naše mazlíčky pořádně potrápit. Přijďte si na naši prodejnu vybrat z široké nabídky antiparazitik, které vám pomůžou ochránit vaše mazlíčky před nevítanými příživníky. Například obojky, či pipety značky Beaphar u nás můžete zakoupit s 30% slevou. S naší novou aplikací Super zoo na vás také čeká spousta slev. Využijte 10% slevu za první přihlášení do aplikace, ale také akční kupony, které vám pomůžou ušetřit ještě víc. Kupony tak udělají radost nejen vám, ale také vašim mazlíčkům. Radost jim určitě uděláte lososovým olejem značky Beaphare, který nejen že výborně chutná, pomáhá zlepšit kvalitu srsti, ale je také bohatým zdrojem kvalitních esenciálních mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravé srdce a krevní oběh. Navštivte nás i s vašim mazlíčkem a vyberte si z naší bohaté nabídky. Mile rádi vám pomůžeme vybrat, co by udělalo radost vám i vašemu mazlíčkovi. Váš tým Super zoo Havířov. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem OC Rotunda leží v blízkosti autobusového nádraží a zimního stadiónu havířovských hokejistů, pod táhlým Bludovickým kopcem.
  • Autobusem U OC Rotunda zastavuje veškerá havířovská MHD (kromě č. 401) a většina dálkových spojů.

 

Chybět nemůžeme ani v Havířově, nejmladším městě v republice. Také tam naleznete prodejnu chovatelských potřeb SUPER ZOO. Určitě nás navštivte, ta atmosféra je prostě jedinečná. Ze všech koutů se na Vás line hvízdání ptáčků nebo hrabání našich hlodavých zvířátek. Třeba si jedno ze zvířátek odnesete domů. V našich regálech naleznete vše pro pejsky, kočky, hlodavce, ptáky, terarijní zvířata i rybičky. S novým křečkem si tak odnesete vše, co ke svému životu potřebuje - od správné klece pro křečka až po krmivo. Určitě se podívejte, také na naši nabídku pelíšků pro psy nebo antiparazitik. Kdybyste nás hledali, nacházíme se poblíž zimního stadionu. A pokud dorazíte autem, zaparkovat můžete hned před obchodem.

 

Další prodejny v blízkosti