Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Karviná

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Nádražní 2065/2
73301 Karviná

Kontakt

E-mail: karvina@superzoo.cz
Tel.: 596313579

Vzkaz z prodejny

 Iveta Ďurišová  - manažerka prodejny

Iveta Ďurišová - manažerka prodejny

“ Vážení zákazníci, jsme s Vámi i v novém roce a nabízíme Vám spousty novinek a akcí pro Vaše mazlíčky. S úsměvem poradíme a těšíme se na Vás. Kolektiv SUPER ZOO Karviná ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Ze směru Český Těšín pojedete po Třídě 17. Listopadu, u Hasičské zbrojnice zahnete doprava, nacházíme se v objektu OC Hypernova. Pokud pojedete ze směru od Ostravy, tak je to 1. výjezd směrem k nákupnímu parku.
  • Autobusem se k nám dostanete všemi linkami MHD i příměstskou dopravou. Najdete nás hned vedle vlakového a autobusového nádraží.

 

Možná znáte v Karviné více prodejen chovatelských potřeb, ale prodejna SUPER ZOO Karviná je jedinečná. V žádném jiném zverimexu to tak nežije. Máme tu spoustu zvířátek od rybiček přes terarijní až po hlodavce. Návštěvu zpříjemní příjemné zvuky ptáčků. Vybírat je opravdu z čeho. Vodítka pro psa? Máme. Záchody pro kočky? I ty samozřejmě máme. Nemusíte se bát ani nákupu velkých produktů. Zaparkovat můžete hned před obchodem. Rádi Vám pak pomůžeme vše naložit. Těšíme se na Vás. A nezapomeňte vzít s sebou i mazlíčka.

 

Další prodejny v blízkosti