🎁 - 15 % na váš nákup. Slevový kód SUPERDAYS. Více informaci.

💰Sleva na Foresto, cena od 579 Kč. Více informaci.

💰Sleva na Foresto, cena od 579 Kč. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Prodejny / Jeseník

Jeseník

 

Otevírací doba

Po - Ne 8.00 - 19.00 

Výdejní místo pro e-shop

ano

Gravírování známek

ne

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Bezručova 1428/4b
790 01 Jeseník

Kontakt

E-mail: jesenik@superzoo.cz
Tel.: 587 571 988

Vzkaz z prodejny

 Aguilera Simona  - manažerka prodejny

Aguilera Simona - manažerka prodejny

“ Naši milí zákazníci. Nejprve bychom vám chtěli moc poděkovat za všechny dárečky, které jste u nás zakoupili a věnovali pod stromečkem opuštěným pejskům a kočičkám v místních útulcích. Společnými silami jsme vybrali krmivo v hodnotě neuvěřitelných 146 119 Kč. Pokud jste sbírku z nějakého důvodu nestihli, nezoufejte. Sbírka na naší prodejně probíhá i nadále. Za zimou se začínají zavírat dveře a my se začínáme připravovat na přicházející jaro, kdy začne období klíšťat a ostatních parazitů, na které jsme na naší prodejně vyzbrojeni. Náš odborný personál vám velmi rád poradí ve výběru vhodných antiparazitik pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky naší nové mobilní aplikaci můžete využít pestrých akcí a slev stejně tak, jako můžete nadále používat své věrnostní kartičky family programu, které vám také zajistí výhodnější ceny. Na naší krásné jesenické prodejně najdete rozsáhlý sortiment pro pejsky, kočičky, ptáčky, rybičky, terarijní zvířata a drobné savce. Naleznete u nás také živá zvířátka. Křečky, králíky, ptáčky a nově třeba Pagekona řasnatého. S výběrem vám vždy rádi s úsměvem pomůžeme a budeme se těšit na vaši návštěvu. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Prodejna se nachází na Bezručově ulici v blízkosti prodejny Lidl.
  • Autobusem Zaveze Vás k nám každý autobus MHD - výstupní stanice "Jeseník, sídliště".

Další prodejny v blízkosti