💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Prodejny / Šternberk

Šternberk

Otevírací doba

Po - Ne 9:00 - 20:00

 

Výdejní místo pro e-shop

ano

Gravírování známek

ne

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Průmyslová 2700/3
785 01 Šternberk

Kontakt

E-mail: sternberk@superzoo.cz
Tel.: 587 407 608

Vzkaz z prodejny

 Kateřina Winklerová  - manažerka prodejny

Kateřina Winklerová - manažerka prodejny

“ Užijte si bezstarostný nástup léta! Využijte naše slevové akce a speciální letní nabídky a vybavte se na vaše společná dobrodružství. Ať už se chystáte někam do divočiny či jen trávit horké dny na zahradě, nezapomeňte pořídit vhodná antiparazitika, ať je váš mazlíček v bezpečí. S výběrem vám rádi pomůžeme na této prodejně! ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

Autem: z Olomouce přes Pavlovičky a výpadovkou na Šternberk  (silnice č.46 Šternberská), nákupní centrum hned při vjezdu do Šternberka.

 

Autobusem: z autobusového nebo vlakového nádraží v Olomouci autobusem směr Rýmařov nebo směrem Opava, výstupní stanice Šternberk- autobusové nádraží a poté pěšky na ulici Olomoucká ke Kauflandu.

 

Vlakem: z Olomouce hlavního nádraží směrem na Hanušovice nebo Šumperk, a poté pěšky z hlavního nádraží Šternberk směrem na ulici Olomoucká ke Kauflandu.

Jste ze Šternberka a okolí? Výborně. Pak to máte kousek i k nám do prodejny. Sídlíme na ulici Průmyslová, hned vedle Kauflandu. Pokud pojedete autem, bez problému zaparkujete. Přímo před prodejnou na vás čeká prostorné parkoviště. Těšíme se na vás i na vaše miláčky každý den od 9 do 20:00. Jestli potřebujete poradit s výběrem nebo vysvětlit rozdíly mezi jednotlivými produkty, obraťte se na nás. Rádi vám vše vysvětlíme a poradíme s výběrem. Seženete u nás krmiva pro pejsky, kočičky, rybičky, pro ptactvo i pro malé savce. Kromě pochoutek na vás čeká i široký sortiment akvarijní a terarijní techniky, podestýlek, substrátů, doplňků stravy a vitamínů.

Další prodejny v blízkosti