Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Mladá Boleslav

 

Na tuto prodejnu hledáme posilu do týmu. Více v sekci volné pracovní pozice.

Mladá Boleslav

Zvolit jako mojí prodejnu

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

NC Olympia, Jičínská 1350
293 01 Mladá Boleslav

Kontakt

E-mail: mladaboleslav@superzoo.cz
Tel.: 326 330 032

Vzkaz z prodejny

“ Uvažujete o koupi zvířecího mazlíčka? Na našich prodejnách máme velký výběr živých zvířat.  Najdete zde drobné savce, terarijní zvířata, ptáky a mnoho druhů rybiček. Náš odborný personál Vám doporučí vhodné zvíře a poradí s jeho chovem. Pomůžeme Vám i s výběrem vybavení a krmiva potřebným k chovu zvířete. Na prodejně najdete také široký sortiment krmiva a pamlsků pro psy a kočky. Vybírat můžete i z velkého množství hraček, pelíšků, vodítek a misek. Těšíme se na Vás v naší prodejně. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Prodejna se nachází na okraji Mladé Boleslavi u rychlostní komunikace R10 v obchodním centru Olympia, v části blízko k dálnici, hned u vchodu
  • Autobusem Dostanete se k nám linkou B a bezplatnou linkou O - zastávka "Olympia", v případě dálkových autobusů je nejblíže zastávka "Jičínská"

 

Pokud jste ze středních Čech, určitě už jste slyšeli o Olympii v Mladé Boleslavi. A uvnitř tohoto obchodního domu najdete také Váš oblíbený zverimex SUPER ZOO. Není těžké ho najít, vchod leží přímo naproti občerstvení. Už při příchodu Vás okouzlí vůně psích granulí a zpěv našich ptáčků. Na prodejně naleznete kromě živých zvířátek také plné regály chovatelských potřeb, od pelíšků pro psy až po výbavu do ptačí klece. Naštěstí je vchod nedaleko a parkovat můžete na rozlehlém parkovišti hned u vchodu do centra. Takže není problém odtáhnout si i těžký pytel granulí. Pokud si nevíte rady, pomůžeme Vám dobrou radou s čímkoliv. Přijďte se na nás podívat.

 

Díly Školy SUPER ZOO, které se natáčely na této prodejně

 

  • 12. díl - Jak sportovat s vaším pejskem

    Máte rádi sport a chtěli byste ho provozovat společně s vaším pejskem? Podívejte se na parádní postroje ZOLUX, které vám zpříjemní společné chvíle při sportu!

 

Další prodejny v blízkosti