/ Prodejny / Mladá Boleslav

Na tuto prodejnu hledáme posilu do týmu. Více v sekci volné pracovní pozice.

Mladá Boleslav

Zvolit jako mojí prodejnu

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Hlodavci
Ptactvo
Akvaristika
Terarijní zvířata

Adresa

NC Olympia, Jičínská 1350
293 01 Mladá Boleslav

Kontakt

E-mail: mladaboleslav@superzoo.cz
Tel.: 326 330 032

Vzkaz z prodejny

“ Uvažujete o koupi nového mazlíčka a zároveň také člena rodiny? V našich prodejnách naleznete široký výběr jak hlodavců, terarijních zvířat, ale také ptáků a v neposlední řadě rybiček. Veškeré vybavení a potřebné věci Vám pomůže vybrat náš odborný personál, který Vám také velmi rád poradí i s chovem. Jistě Vám ale také s radostí poradí v oblasti psů či koček. I pro tyto zvířata máme v nabídce široký sortiment. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Prodejna se nachází na okraji Mladé Boleslavi u rychlostní komunikace R10 v obchodním centru Olympia, v části blízko k dálnici, hned u vchodu
  • Autobusem Dostanete se k nám linkou B a bezplatnou linkou O - zastávka "Olympia", v případě dálkových autobusů je nejblíže zastávka "Jičínská"

 

Pokud jste ze středních Čech, určitě už jste slyšeli o Olympii v Mladé Boleslavi. A uvnitř tohoto obchodního domu najdete také Váš oblíbený zverimex SUPER ZOO. Není těžké ho najít, vchod leží přímo naproti občerstvení. Už při příchodu Vás okouzlí vůně psích granulí a zpěv našich ptáčků. Na prodejně naleznete kromě živých zvířátek také plné regály chovatelských potřeb, od pelíšků pro psy až po výbavu do ptačí klece. Naštěstí je vchod nedaleko a parkovat můžete na rozlehlém parkovišti hned u vchodu do centra. Takže není problém odtáhnout si i těžký pytel granulí. Pokud si nevíte rady, pomůžeme Vám dobrou radou s čímkoliv. Přijďte se na nás podívat.

 

Díly Školy SUPER ZOO, které se natáčely na této prodejně

 

  • 12. díl - Jak sportovat s vaším pejskem

    Máte rádi sport a chtěli byste ho provozovat společně s vaším pejskem? Podívejte se na parádní postroje ZOLUX, které vám zpříjemní společné chvíle při sportu!

 

Další prodejny v blízkosti