🐶 Limitovaná kolekce k filmu GUMP je právě v prodeji! Více informaci.

🐶 Limitovaná kolekce k filmu GUMP je právě v prodeji!

❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Pracovní doba u telefonu: Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / Na šest měsíců krmení pro útulek ForDogs

Na šest měsíců krmení pro útulek ForDogs

18. 7. 2019

Útulek pro opuštěné psy ForDogs se nachází ve Středočeském kraji v obci Svárov. Jde o neziskovou organizaci, která se v současné době stará o zhruba dvacet opuštěných psů. Založila ho parta mladých lidí, kterým není lhostejný osud opuštěných a týraných psů. My jsme měli možnost setkat se s jednou ze zakladatelek spolku, Bárou Hoškovou. Společně s Denisou Jurtin, zakladatelkou nadačního spolku Nejen Srdcem a psí „srdcařkou“, která spolek pro sbírku vybrala, nám Bára ukázala všechny psy, kteří jsou nyní v útulku a povyprávěla nám jejich osobní příběhy.

Někteří pejsci se už v útulku zabydleli, jiní jsou teprve nováčky a zvykají si na nové prostředí. Všichni pejsci byli ale veselí, a když některé Bára vypustila z kotců, běhali radostně po útulku a vítali nás. Pejsci měli radost nejenom z naší návštěvy a rozruchu kolem, ale také z věcí, které jsme jim přivezli.

Díky vám, štědrým dárcům, kteří jste nakoupili v e-shopu Super zoo a přispěli částkou 66 569,-Kč na sbírku, jsme vybranou částku zdvojnásobili a do útulku přivezli krmení, pamlsky, obojky a hračky z našeho e-shopu v celkové hodnotě 133 138,-Kč. Ubytovaní pejsci tak budou mít na půl roku postaráno o krmení a samozřejmě i o zábavu s hračkami, které si hned rozebrali.

Velkou radost psím kamarádům udělali i hráči HC Sparty Praha, kteří společně se Super zoo přijeli předat dárcovský šek. Prokázali vysoké sportovní nadšení v disciplíně hodu míčku a okamžitě si získali nové psí fanoušky.

Příjemné odpoledne strávené v útulku ForDogs, jsme zakončili, jak jinak než hravým, koupáním v psím bazénku. Pokud budete mít cestu kolem, určitě se za psími kamarády ve ForDogs zastavte, rádi vás přivítají a třeba si i jednoho z nich odvezete domů.

Děkujeme z celého srdce všem, kteří s námi pomáhají.

Za celý tým Super zoo

Petra