🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky / Vánoční sbírka pro útulky na prodejnách Super zoo 2023

Vánoční sbírka pro útulky na prodejnách Super zoo 2023

27. 11. 2023

K Vánocům neodmyslitelně patří tradice a není tomu jinak ani v Super zoo. I letos proto budou moci naši zákazníci až do konce roku nakupovat dárky ve více než 180 prodejnách nejen pro mazlíčky své, ale i pro ty opuštěné. V minulém roce v rámci vánoční sbírky zákazníci Super zoo společně darovali chovatelské potřeby v neuvěřitelné hodnotě 12 912 816 Kč. 

Zatímco mazlíčci zákazníků Super zoo dostávají tu nejlepší péči od svých páníčků v podobě kvalitního krmiva, hraček a lásky, o zvířátka bez majitelů pečují organizace, které často musí spoléhat na hmotné i finanční dary od různých dárců. Ty ale zřídkakdy pokryjí potřeby jejich svěřenců na celý rok. Právě z tohoto důvodu Super zoo pořádá pravidelnou vánoční sbírku, během které mohou zákazníci přispět hmotnými dary pro vybrané organizace, a to v každé prodejně po celé České republice. „Sbírka je s každým ročníkem úspěšnější a neskutečně nás potěšilo, že i když se v průběhu loňského roku české domácnosti vyrovnávaly se zvýšenými náklady, touha pomáhat a láska ke zvířátkům v srdcích našich zákazníků zůstává,“ komentuje loňskou sbírku Luboš Rejchrt, jednatel a COO Plaček Group, která provozuje prodejny Super zoo.

Podpora 170 organizací z celého Česka

Během letošní sbírky podpoří Super zoo ve spolupráci s nadačním fondem Staň se srdcařem více než 170 organizací pečujících o opuštěná a handicapovaná zvířata. Nejčastěji se tyto organizace starají o psy a kočky, avšak u některých jsou v péči také drobní savci, fretky či dokonce hospodářská zvířata. „Moc nás těší, že se i letos připojujeme k vánoční sbírce Strom splněných přání. Tento rok navíc pomůžeme ještě více organizacím než kdy dřív. Díky všem srdcařům tak přineseme do života mnoha zvířat trochu radosti,“ říká Aneta Parris, zakladatelka nadačního fondu Staň se srdcařem. V loňském roce lidé nejčastěji darovali zásoby kvalitního krmiva v podobě konzerv, kapsiček i granulí. Nechyběly ale ani pamlsky, antiparazitika, vitamíny či steliva pro kočky.

Darovat radost můžete až do konce roku

Svůj dárek pod stromeček pro opuštěné mazlíčky mohou zákazníci nakoupit ve všech prodejnách Super zoo od 13. 11. do 31.12. 2023. V každé z nich je seznam přání obsahující veškeré chovatelské potřeby, které lokální podporované organizace potřebují. Výběr ze seznamu je pak čistě na zákaznících. „Každá drobnost se počítá. Pokud zákazník váhá, co zvířátkům udělá větší radost, může požádat o radu personál prodejny, který velmi rád pomůže s výběrem. Důležité je nezapomenout dárek po zaplacení umístit pod stromeček,“ dodává Luboš Rejchrt.