Pouze do neděle! 15% EXTRA SLEVA na vaše nákupy. Kód: SLEVA15 více informací o akci zde

 Pouze do neděle! 15% EXTRA SLEVA
Kód: SLEVA15
více informací o akci zde

0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / O útulku Canis centrum

O útulku CANIS CENTRUM

Útulek Canis centrum byste na mapě našli v Lanškrouně v areálu střední zemědělské školy. Zaměstnanci útulku se starají o nechtěné, zatoulané nebo týrané pejsky. Ti zde nacházejí nejen střechu nad hlavou, ale také prostorný výběh a zahradu pro své dovádění s dalšími psími kamarády. Některým pejskům se snaží vrátit ztracenou důvěru v lidi. Už se tak nebojí lidské ruky. Pejskům se tam věnují celou dobu, aby si zvykli na kontakt s lidmi, česání, chůzi na vodítku i mazlení. Do péče se jim dostala i zvířátka, která naprosto odmítala příjem vody nebo krmiva. O jejich příbězích se dočtete na stránkách útulku.

Pokud chcete pomoci…

…můžete útulek podpořit v naší online sbírce, která odstartovala 14.8.2017. Více informací o akci se dozvíte na této stránce.

Útulek se však nepotýká pouze s nedostatkem financí, pomoc uvítají nejen s venčením psů, ale také při organizování akcí v útulku. Možná je také virtuální adopce, ve které najdete pejsky, u kterých je šance na nalezení domova téměř mizivá.

Vize Canis centrum je obdivuhodná – POMOCI psům!

Více informací naleznete na stránkách www.caniscentrum.com 

Jak na útulek přispět?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku (viz. obrázek), kterou chcete útulku přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme!
  5. Útulek si za nastřádané peníze sám vybere, co potřebuje nejvíce