🐶 Limitovaná kolekce k filmu GUMP je právě v prodeji! Více informaci.

🐶 Limitovaná kolekce k filmu GUMP je právě v prodeji!

❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Pracovní doba u telefonu: Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Pomoc útulkům / Šance zvířatům, útulek Liberec

Šance zvířatům, útulek Liberec

Pár slov o útulku Šance zvířatům

Šance zvířatům není klasický útulek. Jde o spolek založený lidmi, kterým není lhostejný osud týraných, nechtěných nebo odložených zvířat. Útulek funguje na bázi dočasných domácích depozit. To znamená, že zvířátka jsou v prostředí domácnosti u „dočaskářů“. Protože dočasná péče především v případě kočiček nestačí, o spoustu opuštěných koeček se starají v tzv. „kočkonáriu“ v Chrastavě u Liberce.

Výhody dočasné domácí péče o zvířata

Tento postup pomáhá především týraným či zanedbaným zvířatům z množíren. Nejsou socializovaná, zpravidla se člověka bojí. Potřebují tak trpělivý a laskavý přístup. V domácnostech si zvyknou na chod domácnosti, interakci s člověkem nebo třeba ruch města.

Jak Šance zvířatům pomáhá

Lidé ze spolku toho pro zvířátka dělají opravdu hodně. Především poskytují dočasnou péči a sjednávají adopci opuštěných zvířat. Aktivně se podílejí na kastračním programu, pořádají přednášky a veřejné akce, kde přináší osvětu běžným občanům a mnoho dalšího.

Psi a kočky k adopci

Nejvíce uděláte spolku radost, pokud si od nich vyberete zvířátko. Nemáte-li už doma pro nového člena místo, můžete jim pomoci například formou příspěvku v naší online sbírce.

Zobrazit zvířátka k adopci

Jak na útulek přispět?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku (viz. obrázek), kterou chcete útulku přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme!
  5. Útulek si za nastřádané peníze sám vybere, co potřebuje nejvíce

Fotografie zvířátek z útulku: