🎁 - 15 % na váš nákup. Slevový kód sleva15. Více informací.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pomoc útulkům / Společně jsme vybrali 39 884 Kč pro útulek Srdcem pro kočky

Společně jsme vybrali 39 884 Kč pro útulek Srdcem pro kočky

V prvním kole naší online sbírky jsme pomohli opuštěným pejskům, ve druhém potřebovali naši pomoc kočičky z útulku Srdcem pro kočky. Určitě Vás zajímá, jak celá sbírka dopadla. A právě o tom je následující text.

Pár slov o akci

Vezmeme to pouze krátce. K Vaší objednávce na e-shopu www.superzoo.cz jste mohli přihodit pár korun na opuštěné kočky. My v SUPER ZOO jsme Váš příspěvek zdvojnásobili. A útulek si za nastřádané peníze sám vybral, co nejvíce potřebuje. Více se o akci dočtete v tomto článku.

Kočičky dostaly spousty dárků

Sbírka pro opuštěné kočky trvala celý leden a únor. Za tu dobu jste nám do sbírky poslali téměř 20 tisíc korun. My jsme částku zdvojnásobili. Konečný výsledek sbírky je krásných 39 884 Kč. Celé předání jsme pečlivě zdokumentovali. Všichni přispěvatelé si zaslouží vědět, kam jejich příspěvek putoval a komu pomohl. Podívejte se na video a fotografie z předání.

Vedoucí útulku paní Kacálková svým svěřencům vybrala spoustu krásných dárků a potřeb, které jim pomohou v nadcházejících měsících. Dostali od nás pořádnou hromadu kvalitních podestýlek a spoustu pytlů i krabic kvalitního krmiva. Nechyběl ani pohodlný pelíšek.

Děkujeme, že pomáháte

Osud opuštěných zvířátek není našim zákazníkům lhostejný. A my jsme rádi, že jste si pro nákup chovatelských potřeb vybrali právě nás. Slibujeme, že budeme i nadále pomáhat zvířátkům v nouzi.

V dalším kole naší online sbírky pomáháme psům i kočkám z útulku Šance zvířatům.