🚚 Týden dopravy zdarma je tu! Více informaci.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 40 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 40 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Jak zabavit kočku?

Kočky ve volné přírodě tráví většinu dne odpočinkem, ale když už nespí, investují svůj čas do shánění potravy. Jenže vaše pokojová šelma má o krmivo díky vám postaráno, a tak se může lehce stát, že se ve svém aktivním čase začne nudit a tím pádem i zlobit, aby na sebe upozornila. Udělejte své kočce radost a pořiďte jí něco na hraní! Přinášíme vám 6 tipů, díky kterým nehrozí, že se váš tygřík promění v  tygra a z nudy promění váš byt v kůlničku na dříví. 

Interaktivní škrabadlo

Hned po lovu je škrábání čehokoliv jednou z nejoblíbenějších kočičích aktivit. Pokud se vaše kočka nudí natolik, že už začíná uvažovat o škrábání nábytku, pořiďte jí interaktivní škrabadlo. Například se škrabadlem Magic Cat Interactive doslova ožije! Vůně šanty kočičí  kočičku naláká ke hře se zabudovanými míčky a uvidíte, že do kartonu, ze kterého je škrabadlo vyrobeno, zaryje své drápky s chutí.

Interaktivní hračky

Kočky jsou velmi hravá stvoření, ale někdy je ke hře musíte trochu namotivovat. Pokud zrovna nemáte čas na společné hry, pořiďte interaktivní hračku, se kterou se zabaví i na celé hodiny. Náš tip? Koulodráha od Catit Senses! Tenhle hrací tunel je kompatibilní i s ostatními produkty od této značky, a navíc mu lze měnit tvar. Snadno tedy pro svého tygříka můžete postavit celý lunapark! A pokud vaše kočka během dne neustále vyžaduje jídlo, doporučujeme pořídit také zábavný labyrint, který jí po chvilce lovení se zapojením všech smyslů vydá zaslouženou odměnu. 

Stará dobrá myš

Pokud nemáte doma prostoru nazbyt, určitě si vystačíte i s klasikou jako jsou hračky v  podobě myšky či jiných zvířátek, které může vaše šelmička lovit. Chcete-li, aby se ve vaší kočce probudily její lovecké instinkty, pořiďte jí hračku naplněnou sušenou šantou kočičí či kozlíkem. Velkou radost vašemu malému lovci ale udělá i šustivý tunel nebo obyčejný míček

Tekoucí voda

Další oblíbenou činností pro kočky je pozorování a pití tekoucí vody. Jelikož mít neustále puštěný kohoutek není ani ekologické, ani ekonomické, doporučujeme vám uvažovat nad pořízením kočičí fontány. Vaše kočka se zabaví, a navíc doplní tolik potřebné tekutiny.

Wellness

Možná by se vaše kočka nejraději celý den nechávala rozmazlovat příjemnou masáží a hlazením. Vaši lásku samozřejmě nemůže nahradit nic, ale věřte, že s Wellness center od Catit Senses na vaši nepřítomnost na nějakou tu chvíli zapomene. Navíc díky příjemným kartáčům si kočička sama třením vyčeše uvolněné chlupy, takže budete mít doma i méně nepořádku!  

Kočičí strom

Kočky mají touhu šplhat a pozorovat svět z vyvýšených míst, kde na ně nikdo nemůže, v  genech. Pokud té své pořídíte multifunkční odpočívadlo, které je zároveň i škrabadlem, máte docela velkou šanci, že si na chvíli odpočinete i vy. A vaše kočka vás při tom bude spokojeně pozorovat…

 

Komentáře