Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Škola SUPER ZOO / ...o psech / Ptáte se veterináře

Ptáte se veterináře

 • Obojek proti blechám

  Dáváme naší fence obojek, když je klíšťová sezóna. Našli jsme ale u ní blešky i teď v zimě. Myslíte, že má smysl dávat jí obojek proti klíšťatům a blechám celoročně?

  Zobrazit celý článek
 • Krvácení z dásní

  Koupili jsme našemu psovi buvolí roh a on se do něj pustil. Za půl hodiny jsem si ale všimla, že mu teče krev z dásní, tak jsem mu ho raději zase vzala. Je to normální? Může mu to nějak ublížit?

   

  Zobrazit celý článek
 • Venčení v zimě

  Máme doma čtyřměsíční štěně a chceme se zeptat jestli ho můžeme v téhle zimě brát ven. Je to toy pudl a je hodně živé. Zvládne venčení i v zimě?

  Zobrazit celý článek
 • Svrab u Jorkšíra

  Naše 6 měsíční štěně Jorkšíra si dost často drbe ouška a třepe hlavičkou. Před 3měsíci mělo svrab, ten už je vyléčen. Ouška má stále čistá.

  Zobrazit celý článek
 • Kožní problémy

  Mám 10 letého psa německého ovčáka. Má problémy dole na spodní části tlamy. Má ji celou hodně olezlou až někdy do krve, bez srsti a vůbec se mu to nehojí. Doktor nám dal antibiotika a hypermangan. Zkoušela jsem i řepík, ale nic nepomáhá. Vždy se mu to na chvíli zlepší a zase se to vrátí. Nevíte co s tím? 

  Zobrazit celý článek
 • Krmivo pro seniory

  Ráda bych se zeptala na výběr krmiva. Podle čeho vybrat? Má smysl vybrat podle první (nejvíce zastoupené) složky? Krmíme Nativií, ale pejskovi senior verze moc nechutná. Doporučíte mi nějakou změnu okolo 1000Kč/15kg? Názory dost často rozchází.

  Zobrazit celý článek