Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Základy péče o psa

 • Jak zvládnout karanténu se svým psem?

  Současná situace pejskaře postavila před nelehký úkol. Nejen, že je nutné dodržovat vládní nařízení, ale také zabavit svého chlupáče. Je potřeba však přistupovat k nařízené karanténě pozitivně – vždyť kdo má největší radost z toho, že s vámi může trávit celé dny? Ano, je to váš pes. V následujícím článku vám poradíme, jak trávit karanténu a jak bezpečně venčit pejska.

  Zobrazit celý článek
 • Péče o psa v horkém počasí

  Léto, to je dovolená, výlety, skvělé počasí a samá nová dobrodružství. Pokud se chystáte vzít s sebou svého čtyřnohého kamaráda, určitě nebudete litovat. Poradíme vám, jak nástrahy léta se psem přežít v pohodě a ve zdraví.

  Zobrazit celý článek
 • Zdravý pohyb psa

  V dnešní době existuje mnoho možností, jak trávit volný čas se psem. Nejen léto nahrává sportům, výletům a různým aktivitám, které můžete podnikat společně. Víte ale, jak vašemu čtyřnohému příteli dopřát zdravý pohyb v rámci vašich možností a jak o aktivního psa pečovat?

  Zobrazit celý článek
 • Línání psa a jak ho urychlit

  Línání u psů je fyziologický proces výměny srsti v závislosti na roční období, kdy starou srst nahrazuje srst nová, aniž by vznikala holá místa po těle a nejvýraznější je u plemen se středně dlouhou srstí. Línání postupuje od zadní části těla dopředu a ovlivňuje ho světlo, resp. délka dne, proto psi chovaní v bytě pod umělým světlem línají celoročně. To pro páníčky znamená častější a důkladnější úklid a zvýšenou péči o srst psa.

  Zobrazit celý článek
 • Péče o psa v zimě

  Zima je obdobím zimních radovánek a sportů. Ale víte, jak se postarat o svého psa tak, aby si on zimu užil a přečkal ji ve zdraví? Nejvíce musíme pochopitelně myslet na pejsky, kteří jsou „ubytovaní“ venku.

  Zobrazit celý článek
 • Jak změřit psa před koupí oblečku, náhubku nebo obojku

  Vybíráte pro pejska obojek, postroj nebo obleček a zoufáte si, že nevíte, jak pejska změřit správně? Nejlepší je samozřejmě psovi zkoušet vše přímo na něm. Pokud tu možnost nemáte, poradíme, jak na to.

  Zobrazit celý článek