❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Pomoc útulkům / Srdcem pro kočky

Srdcem pro kočky

Pro koho bije Srdcem pro kočky

Srdíčko týmu bije samozřejmě pro kočičky. Útulek vznikl z touhy pomáhat opuštěným, toulavým nebo týraným kočkám v nouzi. Stačí si jen poslechnout příběhy kočiček na facebookové stránce útulku, až z toho mnohdy mrazí. Kočky prý mají devět životů, ale ani to občas nestačí. Díky pomoci pracovníků útulku a dárců, dostanou kočičky další šanci na život.

V útulku jsou karanténní klece nutností jen po dobu karantény anebo hospitalizace při vážném onemocnění, jinak se kočky volně pohybují po místnostech, ve kterých najdou vše, co potřebují ke svému spokojenému životu. Kočky z útulky jsou tak zvyklé na každodenní kontakt s lidmi a chod domácnosti. Snadno si tak zvyknou na nové páníčky.

V současné chvíli je v útulku cca 90 kočiček a 4 psi velkých plemen.

Dobrovolnická činnost

Provoz útulku je jistě záslužnou činností, ale to týmu Srdcem pro kočky nestačí. Snaží se spolu s týmem dobrovolníků aktivně pomáhat proti nadměrnému množení venkovních toulavých koček. Na své náklady - tzn. dary dárců poskytujeme útulek toulavým kočkám azyl a provádí kastrace. Spolek také zajišťuje doživotní péči o handicapované kočky, které trpí traumatem z předchozího týrání, zanedbané péče nebo jsou po vážném úrazu.

Chcete kočičku?

Zastavte se v útulku Srdcem pro kočky. Stačí zavolat a předem si domluvit návštěvu. Zvířátka se k páníčkům dostávají převážně vakcinovaná a vždy odčervená a (v případě dospělých koček) také kastrovaná. Pokud si nebudete moci kočičku adoptovat a poskytnout jí nový domov, lze využít virtuální adopce na dálku.

Podívejte se na kočičky z útulku:

  

Pozvánka na výstavu opuštěných koček

Kočičí útulek Srdcem pro kočky, z.s. pořádá v sobotu a neděli ve dnech 21.1. a 22.1.2017 od 10 hod. do 17hod. umisťovací výstavu koček bez domova. Akce se koná ve Spolkovém domě (budova starého kina), K Vidouli 727, Praha 5 - Stodůlky. K účasti bylo pozváno mnoho organizací pečující o opuštěná zvířata. Chcete mít ze svého domu opravdový domov? Pořiďte si kočičku. Součástí výstavy bude také veterinární poradna a jako doplňkový program máme připravenou dílničku pro děti

Více se o spolku Srdcem pro kočky dozvíte na jejich webových stránkách www.srdcemprokocky.cz.