Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Třinec

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Frýdecká 79
739 61 Třinec

Kontakt

E-mail: trinec@superzoo.cz
Tel.: 553 034 194

Vzkaz z prodejny

 Lenka Kantorová  - manažerka prodejny

Lenka Kantorová - manažerka prodejny

“ RYCHLE DO SUPERZOO… Rychle, rychle, pospěšte k nám , velký výprodej nabídneme Vám. Také novinky a akcičky, nejen pro pejsky a kočičky. Vybere si každý, snad… Jen do Superzoo zavítat. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem ze směru Český Těšín po silnici č.11 a na kruhovém objezdu u benzinové stanice Shell 3 výjezd, ze směru od Jablunkova je to 1 výjezd směrem k Werk aréně, která je naproti přes silnici u OC Tesco


Prodejna chovatelských potřeb SUPER ZOO v Třinci se mohou pyšnit titulem nejvýchodnější pobočka z celé naší sítě. Uvnitř však najdete vše, na co jste u nás zvyklí. Vybrat si můžete z opravdu spousty produktů pro Vaše mazlíčky. Antiparazitika pro psy? Samozřejmě máme. Vybavení do ptačí klece? Ani to u nás nechybí. Ale nejsme jen prodejnou plnou zboží. U nás je pěkně veselo. V klecích tu poskakují a zpívají ptáčci, v akváriích plavou rybičky a z terária Vás při návštěvě pozorují agamy i chameleoni. Nejlépe se k nám dostanete autem. Sídlíme na ulici Frýdecká poblíž TESCO. Naše logo nemůžete přehlédnout. S parkováním si také hlavu nelamte. Využít můžete rozlehlé parkoviště přímo před prodejnou. Stavte se na návštěvu.

 

Další prodejny v blízkosti